Hagenti kérdése:

Asztrál lények?

Figyelt kérdés
Mindent tudni akarok. Kik ők? Miben segítenek? Hogyan idézzem meg őket?

2012. ápr. 10. 20:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ja és még valami-- idős korban is kiléphet a lélek, én kiléptem pár éve-- a kilépés megtörtént ahogy szerettem volna és oda is mentem ahova akartam, de még nem láttam jól mindent amikor huss.. és visszatért a testembe. Akkorát dobbant a szívem, hogy majd kiugrott a mellkasomból-- ehhez tudni kell előtte 1-11/2 évvel volt infarktusom és ritmus zavar maradt vissza. Tehát olyan sok km ről a lélek érzékelte, hogy nem dobban a szívem egy percig majd nem!


Vagy is azért nem lép ki valószínűleg a lelked, mert nem vagy egészséges! A lélek jobban ismeri a testét mint Te magad! Nekem csak azért tette meg, mert ismerem a módszert. Ismerős, rokon, komoly beteghez csaltam.


Látod Hagenti? sok ezerszer léptem ki és soha se holt lelkekbe se asztrál lényekbe nem botlottam--


De annál inkább! A teremtő Erő Jelenésébe, majd az isteni szellemi ERŐ jelenésébe-- ezért is hagytam abba 50 éves koromban, mert a Szellemi isten energia figyelmeztetett; vigyázz a lelked erejére, vigyázz mert még szükséged lesz az erejére-ne gyógyíts másokat nem szabad!


De minden kalandom és tanulságát a blogban elmesélem igaz van benne sok kritika is és öngyógyitó tanácsok.

2012. ápr. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ajánlom a kérdező figyelmébe a következő könyvet: Dr. Bruce Goldberg: Asztrálutazók kézikönyve, Dimenziók átlépése, mester fokon. Ebből a könyvből mindent megtudsz, amire szükséged van és ami érdekel eme témában.

Mami nevű kommentelőnek üzenem: A lélek energiáit használni és lélekkel kilépni, asztrális testtel kilépni, két nagyon különböző tevékenységi kör.

2012. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Dr. Bruce Goldberg: Asztrálutazók kézikönyve, Dimenziók átlépése, mester fokon."


Azért mert egy jól hangzó idegen nevű írta, az nem jelenti azt hogy igaz.


A másik "asztrál test és lélek nem ugyan az" ezt írtad


Nem létezik az életben asztrál test külön-- csak két lélek energia rendszer van- aminek köszönhetően élő, tudattal rendelkezik ez a biológiai sejt kupac a test.


asztrál test egy keletről összeszedett turmixnak a része ezo duma, sóder.

keress rá erre a a fejezetekre egyenként, beírva a keresőbe-- ez két blogból van

87.f. Evolució és fejlődés. Mondd csak picinyem....

60.f. Szeretet, szerelem, barátság, és elmúlás...


19. f. A két csodálatos lelkünk.


Na persze én csak magyar vagyok, de tudod többet ismerek az emberi testről és lélekről életről, halálról és az utána következő létről, mint amiről ez a mester" sóderol.

2012. ápr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én arra nem vagyok kíváncsi amit te sóderolsz. Nem csak az van amit te állítasz. Én személy szerint megtapasztaltam az asztrál utazást. Ha tudni szeretnéd elég sok testtel rendelkezik egy ember, de persze ebbe is belekötsz. Én hiszek amit hiszek, és te is hidd azt amit.
2012. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Isten ments 24. ha neked több tested van... akkor valószínűleg több személyiséged is... fogadd részvétem.
2012. ápr. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!