Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kiváncsi vagyok mindenki...

Kiváncsi vagyok mindenki hülyének gondol vagy tényleg úgy lehetett ami történt?

Figyelt kérdés

Pár éjszakával ezelőtt aludtam az ágyamban szokásos módon (háton, lábakat kinyújtva) Majd valamikor az éjszaka közepén felébredtem a plafont láttam....átakartam fordulni az egyik oldalamra de nem sikerült, majd ráeszméltem, h nem tudok mozogni, lélegezni nehéz volt már az ijedtség miatt is, sokáig küzködtem ezzel az "érzéssel" majd egy hirtelen mozdulattal valaki vagy valami megragadta a két bokám( az ágyam végénél) és az ágyam előtt állt majd eltűnt és újra tudtam mozogni.

De nagyon megijedtem.

tippek?


2012. ápr. 13. 16:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

1 tipp: Horrorfilmet néztél majd rosszat álmodtál, néha aluig veszi észre az ember a felkelést mert ugyan ott látszódik az álom.


2 tipp: nagyon azt akartad látni, vagy féltél tőle.


3 tipp: alvásparalizis (szintén)


4 tipp: csak viccből írod az egészet, hogy röhögj a válaszainkon, bár ezt nem hiszem... :D

2012. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nyugi,csak alvásparalízis! (paralízis=bénultság) a lakosság 50 vagy 53%-a átéli.Állítólag a háton alvás elősegíti,de igazából minden éjjel átéled,csak nem mindig vagy ébren. Néha hallucinációkkal jár (nem fogta meg senki a lábad,csak hallucináltál) és ilyen vagy lebegős vagy süppedős érzéssel. Ilyenkor kicsit nehezebb levegőt venni és nyelni,a levegővétel hasonlít a víznyomás érzéséhez...tudod,amikor valami nyomja a mellkasodat.


Személyes tapasztalataim: 1. feléberedtem, ki akartam szállni az ágyból,de nem ment. Gondoltam: most nekem annyi! aztán sikítani akartam de még egy nyögés se jött ki! egy idő után csak a zihálásomat és a szívdobogásomat hallottam,aztán üvöltözve felébredtem XD az egész panelt felébresztettem XD de utánanéztem és megnyugodtam,mert veszélytelen.


2. Megint ébren voltam,bénultság stb stb aztán úgy éreztem mintha süppednék valamibe,majd mintha lebegtem volna,csodás volt! komoly a másodikat élveztem,aztán eszembe jutott hogy ilyenkor mindenki azt mondta hogy ül valami a mellkasukon,és tényleg nehéz volt egy picikét.De még mielőtt folytathattam volna a tanulmányozást,felébredtem (megmozdultam).De a második...az jó volt,és ne aggódj miatta teljesen veszélytelen!

2012. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Fogalmam sincs, mi a neve, vagy mi ez, de velem is volt ilyen. Még ébren voltam, és arra gondoltam, amikor sétáltam a téren a könyvesboltba. Aztán egyszer csak úgy éreztem, hogy zuhanok, de nem tudtam mozogni, csak a szememet tudtam kinyitni. Utána fölébredtem, és pánikba esve kirohantam a szobából.
2013. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!