Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit csinálnak az emberekkel a...

Mit csinálnak az emberekkel a szellemek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki látja a szellemeket. Azt mondja, hogy általában a vállunkon ülnek. Lehetnek jók és rosszak is.. A jók kék és fehér színűek, míg a rosszak fekete és piros..

De hogy nem mindenkin vannak. Szerintetek is igaz?

És mit csinálnak rajtunk?


2012. márc. 16. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Huhognak. Így:huú-huú-huú
2012. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, viszont valószínűleg energiára van szükségük, így energiát vesznek el tőlünk.
2012. márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tőlem energiát szívtak. Nyilván más emberektől is, ezért tapadnak rájuk. Attól függ hogy kinek mekkora a védelme! De a legtöbb ember észre sem veszi hogy szellem tapadt hozzá...szóval... Egy szellem "személyisége" attól függ hogy milyen volt életében...ezért van az a tévhit hogy vannak rosszak. Szerintem a szellem az szellem. Nekik ugyanannyi megértés járna mint egy élő embernek. Hiszen a halál után nem válik senki sem mindent tudóvá! Ez fontos...tehát vannak olyanok is akik nem tudják hogy meghaltak, vagy ragaszkodnak a földi élethez, vagy valaki visszatartja őket....mondjuk valaki haragszik rájuk, vagy ők haragszanak valakire....szelleme válogatja.
2012. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Megeszik őket, mert emberekkel táplálkoznak, NYAMEE
2012. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
már annyian voltak a Földön, hogy minden emberre 25 szellem jutna, ha léteznének. A vállunkon ülnek? Ez volt valami filmben, hogy a szellemcsaj ült a pasi vállán, vagy hátán, mert kinyírták a nőt és megakarta bosszulni ezzel, hogy nem száll le róla. Nem hiszek a szellemekben és hasonló dolgokban, habár vannak furcsaságok, de mindent meglehet normálisan magyarázni.
2012. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gondolkodj logikusan. Szerinted lenne olyan ember, aki az örök boldogság helyet az emberriogatást választja.
2012. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megijesztik!?
2012. márc. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem is múltkor megijesztett egy de elővettem bátyám zokniját amit már két hónapja mosott ki és elájultak tőle azóta békén hagynak,mert most már ők félnek tőlem mert büdös zoknival fenyegetem őket,de volt, hogy nem volt nálam éppen zokni és a 200 kilós anyósom fürdőruhás fényképét mutattam meg nekik,sírva rohantak a fény felé.
2012. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerinted mit csinálhatnak? Ha ül a válladon, nyilván pihen.

Bár elég hülye szellemek lehetnek, mert én senkinek a vállán nem ülnék...kényelmetlen :(

2012. márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ha lusta vagy és álmos akkor este helyetted ők verik a farkad
2012. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!