Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Bizonyíték a Vámpírok létezésé...

Bizonyíték a Vámpírok létezésére?!

Figyelt kérdés

Ez a két cikk bizonyítja, hogy Keanu Reeves és Nicolas Cage is halhatatlan, sőt, mindketten vámpírok ( Keanu nem véletlen szerepelt a Draculában ) akik nem öregszenek, vagyis csak egy ideig hagyják magukat öregedni, hogy aztán eljátszák a saját halálukat majd egy másik személyazonossággal, megfiatalodva térjenek vissza. Keanu pl korábban Paul Mounet, a híres festő volt, aki elvileg 1922-ben halt meg, ám testét sohasem találták meg ( vajon miért.. ). Nicolas Cage pedig más személyazonossággal harcolt az amerikai polgárháborúban.

Szerintem Madonna is vámpír, de róla mér nem került elő bizonyíték ( eddig ).

Sokan élhetnek így, több száz vagy akár több ezer éve, vérivászattal tartva fent az öröklétet.

Gondoljatok csak az egyik leghíresebb halhatatlan emberre, Saint-Germain grófra, akiről Voltaire így írt: az az ember "aki mindent tud és soha nem hal meg".

Tehát vámpírok léteznek, és itt most nem a Twiligth-ra kell gondolni, hanem nagyon is köztünk élnek!

A kérdés már csak az, hogyan válhat az ember vámpírrá?

A bizonyítékok:

[link]

[link]

[link]

15/L



2012. ápr. 14. 23:19
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
érdekes
2012. ápr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 yossarian44 ***** válasza:

A Nicolas Cage-es fotó egyértelműen photoshop. A koponyán látszik, hogy egészen más irányba néz az eredeti arc, mint az ügyetlenül odaillesztett Cage fej.


A Keanu Reeves képek közül az 1530-asnak sokkal hosszabb feje van, mint Neónak.

Én meg hasonlítok a fiatal Heinrich Himmlerre. Biztos lehetne ebből is fasza elméletet csinálni.


A nagybátyámnak több ismerőse is eltűnt az ausztrál sivatagban, az ő testük sem lett meg... akkor most ők is vámpírok?


Saint Germain grófról mese sok van, de valójában vénen halt meg, mint az országút, 88 évesen, Schleswigben. Mesék szóltak arról, hogy misztikus varázstárgyakat birtokolt, ám a temetését intéző hatóságok semmi ilyen nem találtak.


[link]


Ezek a képek azt bizonyítják, hogy:

- Egyes embereknek hiba feltört photoshopot juttatni, illetve túl sok szabadidőt biztosítani.

- Régen éltek emberek, akik hasonlítanak ma élő hírességeknek.

- Reevsnek jó a sminkese.


A következő dolgot nem bizonyítják:

- Vámpírok létezése

- Halhatatlan személyek létezése


Madonna mégis miért lenne vámpír?


Láttad már photoshop és smink nélkül?

[link]

2012. ápr. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

-Madonna vámpír.

-Saint Germain csak eljátszotta a halálát mint Dracula is eljátsza már évszázadok óta... nem is fura, h Vlad Tepes 21. századi leszármazottja pont úgy néz ki mint az őse, pedig, elvileg nem is vérszerinti leszármazott, hanem örökbefogadta, mert nem volt gyermeke az "utolsó" vérszerinti leszármazottnak, pár éve benne volt a tv-ben h most meg ő keres vkit, akit örökbefogadhatna mert milyen véletlen, neki sincs gyereke, meg se nősült ahogy az se aki őt fogadta örökbe... miért? mert csak egy színjáték az egész, ő Vlad Tepes/Dracula/ aki évszázadok óta megjátssza a halálát és visszatér a saját, fiatalabb kiadásában... majd most is saját magát fogja örökbefogadni, persze senki nem látja majd h ki is a kiválasztott, aztán majd amikor "meghal" előlép az "örökbefogadott" aki saját maga.. adni kell a látszatra, de Erdélyben tartja magát a legenda, h Dracula gróf sose hal meg, csak a személyiségeit váltogatja, minden egyes utóda saját maga! ugyan úgy mint azoknál akiket belinkeltem! Vámpírok mind!

2012. ápr. 15. 01:42
 5/48 lo asz hadnagy válasza:
90%
ide csak szortelen nemiszervu buta tinik jarnak????? jajaja nickolas vampir. bameg mi mas lenne
2012. ápr. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
45%

Azt sem zárom ki, hogy a sztárok kérnek meg valakit ilyen fotók/festmények készítésére.

Szegények képtelen elfogadni, ha már nem velük történik valami.

Ha léteznének vámpírok, szerintem kerülnék a nyílvánosságot.


Ja, és én úgy nézek ki arcra és testalkatra, mint dédnagyapám. Ennyi erővel én is zaklathatnám a családom tagjait, hogy bizony én vagyok az. :)

2012. ápr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
De hát Keanu Reeves démonvadász, akkor hogy lehetne vámpír.Istenem, ezek a mai fiatalok.
2012. ápr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:

Szerintem meg inkább ők a Doktor meg a Mester...

*****

19:40től.



Ez legelőször viccoldalakon jelent meg, most meg a storyonline nevű bazi hiteles tudományoldalon... ugye ez csak vicc akar lenni? Mármint ez a kérdés...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. ápr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim válasza:
szerintem igazad van.van bizonyiték a létezésükre.
2012. ápr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
Hát mit ne mondjak, elég jól elöadtad ezt a viccet :D
2012. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!