Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti már idéztetek meg Démont?...

Ti már idéztetek meg Démont? Vagy szelemet? Mi történ? ÉS legfökébb hogy kel?

Figyelt kérdés

Sziasztok én egy 14-éves lány vagyok sokat vagyok egyedül ithon .

És ara gondoltam hogy szelemet kéne idéznem .

legalább nem lennék olyan sokat egyedül .

Ti már idéztetek meg valakit .

Ismeritek a sötét mágiát ?

Idéztetek már meg valakit ?

Hogy kell segítsetek .

Mire van szükségem hozzá.

Vagy van itt Sátánista ? Akik ilyeneket csinál .

Várom az ötleteket


2012. ápr. 28. 16:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%

Már igen és most ő a miniszterelnök.

És legfőképp mindig bal lábbal kel.

2012. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 Napkiraly ***** válasza:
100%
én idéztem már démont, írtam egy végzést, amiben megidéztem a 22.-i tárgyalásra. Ha nem jön el, a rendőrök elővezetik neked
2012. ápr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy kutyát inkább.
2012. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj el dolgozni és ott majd lesz elég démonod.
2012. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
82%

Hagyjátok csak még nincs tapasztalata..elösször is megjegyezném,h ha megidézel egy szellemet az nem olyan mint gondolod k**ra nem!.a démon gonosz megidézed itt ragad a földön és neked annyi.Én komolyan beszélek,ez nem kamu.Nézd meg paranormal activityt egyböl elmegy a kedved attól hogy megidézd.Figyelmedbe ajánlanám meg az 'Ördögűző' című filmet.Nézd meg.Hát nem érted?A démon gonosz,csak ártani akar neked,és rád száll,többé nem lesz nyugtad.Ne játsz ezzel.Akkor tényleg sohatöbbé nem fogsz unatkozni!

Ja és ha valakinek nem tetszik amit irtam lesz**om.;)

2012. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
95%
Idézd meg, de te fogod bánni, ha öngyilkos leszel.Egyedül vagy otthon, ezért kell szellemet idézned?? Na, ezen beszarok...B+, ha ennyi eszed van, csináld meg!!! Egyébként mi az a Sátánista? :D
2012. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
72%
egyetértek előzővel. én már idéztem, szerencsém, hogy nem egy démon került át hozzám csak valami kóborló lélek.
2012. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
71%

Én azt mondanám, hogy idézd mega a Magyar Helyesírási Szótérat, és a nyelvtanórákon ne ábrándozzál, hanem tanuljál! Rengeteg diák mun ka van a nyáron, azt is megidézhetnéd! Sokkal jobban járnál, de még akkor is jobban járnál, ha normális dolgokkal foglalnád el magad, pl. tanulj meg főzni, takarítani mosogatni, Édesanyádnak többet segíteni, vagy ha van testvéred annak, a TV-ben pedig "értékesebb " műsorokat nézzél, mint amiket mostanában!!! Sőőőt ajánlom azt is, hogy sokat olvassál, de nem baromságokat!! Borzalmas a helyesírásod, borzalmas!!! Nem buktattak meg egyszer sem??? Kár!!!

Itt van Neked egy pár ötlet!!!!

Jobban jársz ha ezeket fogadod meg, ha nem akarod minél előbb alolról szagolni az Ibolyát!!!

2012. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólókkal, de ha magányos vagy, tudok neked angyalokat ajánlani. A halottakat viszont nem szabad háborgatni, ugyanis ez a kegyeletsértés, nem az, ha a temetőben nincs virág a síron!! A démonokról pedig ne is beszéljünk.
2012. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Pietrosol ***** válasza:

Szerelmes akarsz lenni?

A szerelmet nem lehet kikényszeríteni,az egyszer csak jön!

Ha meg sokat vagy egyedül otthon,akkor most legyél sokat másokkal,máshol!

2012. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!