Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ingával hogy lehet kimutatni...

Ingával hogy lehet kimutatni a kísértetek jelenlétét?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Az ingát rátekered a fütyidre, majd a nyakad köré, elkezded egyre szorosabbra húzni és már meg is vagy. Leginkább David Carradine-t lehet így megidézni.
2012. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Tudtommal ingával az elveszett dolgokat szokták felkutatni. Amúgy nézd meg The Innkeepers c. filmet, ott a nyanyus ingával lép kapcsolatba velük, vagy valami ilyesmi, mert már régebben jártam. :D
2012. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*láttam xD
2012. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi második! És ha az inga nem alkalmas kimutatni a kísérteteket, akkor mi?


Kedves első, fütyim nincs, de lehet majd az ingával keresek egyet.

2012. ápr. 30. 18:02
 5/12 ncsaba8888 ***** válasza:
67%
Ha feltételezzük hogy Inga egy svéd nö, vagy akár lehet egyiptomi is, akkor csak beküldöd a kísértet vélt helyére és ha sikít akkor van ghost, ha nem akkor nincs. De ha Inga csöndben marad és nem jön ki akkor az is lehet hogy a gonosz szellem megszállya Ingát és arra kényszeríti hogy átvegye a világuralmat. De ekkor még mindig jöhet Casper a kis golyó fejü szellem (itt eszembe jutott hogy vajon egy fekete ember szelleme is fehér?) és megmenti Ingát.
2012. máj. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

az inga a gondolataid, legbelsőbb véleményed, tudásod tükrözi.

Kísértetet nem fedezel fel általa.

2012. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Trifánt válasza:

Szia!


Ingával tényleg nem lehet úgy, hogy te próbálkozol, de ha gondod van, akkor keress táltost, mert ő meg fogja mondani, hogy tényleg van-e a környezetedben. Egyébként ezt érezned kellene optimális esetben. (nem mindenki az, aminek mondja megát, kérlek nézz utána annak, hogy ki az akit hívsz)

2012. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gráner andrás ***** válasza:
51%
Úgy, hogy sok pénz kell kérni a hiszékenyektől, az ingát meg magad mozgatod, hogy van szellem vagy nincs. " Csak ez törvényellenes, és a Btk. bünteti." üdv: TENGERPICI
2012. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy tudom, hogy ingával, és rézpálcával is kilehet mutatni a szellemek jelenlétét, de csak akkor, hogyha megvan a képességed a használatukhoz. Egyszerűen meg kell tőlük kérdezni.


Mindkét eszköz a hozzáértők kezében segít néhány kérdésre választ kapni. Azt nem tudom, hogy beszélgetésre alkalmas-e, de arra inkább használj egy szellemtáblát, de csak akkor, ha valóban készen állsz rá, mert ha óvatlan vagy rossz szellem jelenhet meg, vagy valami más, amit már nehezebb elküldeni.


De szerintem nem szükséges az inga ahhoz, hogy megtud valóban ott van-e egy szellem, mert ha valaki fogékony rá anélkül is érezheti.

2012. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vigyázz! Veszélyes "játék"! Egyébként ki lehet mutatni "beavatottnak"! Denisz-atya
2012. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!