Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon egy fekete ember szellem...

Ncsaba8888 kérdése:

Vajon egy fekete ember szelleme is fehér?

Figyelt kérdés
M.J. kivétel...

2012. máj. 1. 00:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Abban teljesen igazad van, hogy a vallások sok maszlagot találtak ki ezzel kapcsolatban és valóban azért, hogy a tömegembereket féken tartsák, megfélemlítésék, leigázhassák kihasználhassák. De ugyan akkor a írástudatlanság idején tulajdonképpen ez egyfajta terelgetése, tanítása is volt a tömegeknek.


Abban is igazad van hogy a DNS tele van kóddal ami meghatározza hogy milyen ember szülessen, vagy hogy csirke vagy kutya.


De nem alapozhatsz minden infó tekintetében a tudományra, mert ők is még nagyon sokat nem ismernek, vagy amit már tanítanak egy része annak csak addig igaz amig nem jön valaki és nem írja át egy jobb hipotézissel


Az életet azt hogy Te milyen vagy nem lehet egyenletekkel meghatározni. Mint ahogy az élet keletkezését illetve spontán kezdeti teremtését is csak logikailag lehet felfogni ez eddig.


Az emberi beleérző képesség a transzcendens gondolkodás a ritka de még jelenlevő ritka képességek, vagy a halálból visszahozottak elmesélése- persze abban is van sok szépítgetés, mert némely ember képtelen arra, hogy ne mondjon többet mint ami volt.- Az ilyen jelegű hazugságok és a szélhámosságok illetve a vallások merev kőkorszaki szövegei sajnos még azt is hiteltelenné teszik ami létező.


S tulajdonképpen örülök is neki ha olyasmit olvasok mint amit te irtál mindig jobb mint a gondolkodás nélküli bigottság vagy a szálhámosoknak bedőlni.


De tudod, néha előfordulnak olyan absztrakt emberi képességek, amelyekről jobb hallgatni, mert a politika rávetné magát mint éhes tyúk a takonyra.


Igy voltam én is életem során, de még ma se bízom ilyen tekintetben senkiben, igaz most már mesélek róla, de senki nem tudja ki is vagyok én. Ezért jó hogy megtanított az unokám használni ezt a pötyögtető masinát.


Befejezésképpen-- azt kérdezted egy fekete embernek a szelleme is fehér? Nincs szellem se szellemvilág, se dimenziók, se menny se pokol se alvilág, nincsenek kóborló holt lelkek--- ezek fantazmagóriák és hazugság


De van Isten-i teremtő erő-- itt a Földünkön és annak részeként, mint két energia.


S van két lelke az életnek egy test-lélek energia és egy szellemi energia.


A tudomány egyébként mind kettőt ismeri, csak még mivel nem tudja mérni a szellemi energiát, vagy hálózatot a testben, igy nem tudja megmagyarázni miért van ott, és miképp hat a szervezetre.


Ne úgy képzeld el a lelket ahogy ábrázolni szokták filmekben vallásos képeken.


Zárt, önmagához vissza térő energia láncokat képzelj el számtalant. Ilyen a test-lélek is ami azonos a idegrendszerrel annak a vezetékében rohangál.Ez a hírvivő, memória az agy neuronjaival együtt egy vezérlő egység


A másikat i.e. egy kínai érzékelte, lejegyezte és klinikai akupunktúra gyakorlatába vált ismertté. A meridiánok hálózata.Vezeték nélkül hálózza be és rohangálnak a töltések a testben és a bőrön-- ez a szellemi lélek tulajdonképpen, ezen születik a gondolat, az érzelmi feszültséggel és örökre megmarad.


Ez az energia hálózat hagyja el halálkor a testet és visszatér a Föld közepébe az isteni energiához. Az oda vezető út fizikailag maga a pokol ha a lélek nem elég erős és gyors.

2012. máj. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!