Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mennyire régi a feketeszeműek...

Mennyire régi a feketeszeműek legendája?

Figyelt kérdés
Honnan ered és főleg mikortól a feketeszeműek legendája? Valami régi dologról van szó, mint pl. a vámpírok esetében vagy modernkori kitalációról van szó?

2012. máj. 6. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És mi van akkor ha a fekete szeműek a vámpírok? :O
2012. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2012. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Úr isten, beleolvastam az egyikbe, ez az Engedj be c. film koppintása, vagy mi? :D
2012. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem műhisztéria keltés. olyan mint az olajevő rákcsáló volt és sok hasonló.

Ha ezek a sztorik meg is történtek arra senki se gondolt hogy direktbe szívatás volt?! :D

Ilyen kontaktlencséket potompénzekért lehet szerezni.

Bár azon sem csodálkoznék ha több milliárd emberből egy kettőnek tényleg úgy keveredett a genetikája ,hogy jó nagy koromfekete szivárványhártyája van. És tényleg félelmetes a nézése!

-De gondold magad egy olyan ember helyébe akitől félnek az emberek és szörnyetegnek titulálnak.

Egy idő után magábafordul és szomorú lesz ez 100%!

Aztán így meg még rémísztőbb!!

Jó hogy sötétbe járnak ezek az emberek, hiszen maguknak valók mert kiközösítette őket a társadalom és szégyellik milyenek. Este nem olyan feltűnők és nem találkoznak annyi viszolygó ,rosszindulatú pillantással.

Van felénk is egy kis község. 10-20 ház az egész tanyavilág és elképesztő emberek laknak ott. (nem akarom megsérteni őket de egyik csúnyább mint a másik..))

Meg illyesztők is. Van olyan amelyiknek ki van tetoválva az egész arca ,van amelyiknek keze lába hiányzik!.. Ők se szívesen jönnek be a városba csak ha muszáj. -Ha tehetik a legemberibb megjelenésűt küldik vásárolni ügyeket intézni...

Főldművelésből rokkant nyugdílyból és olyan dolgokból élnek amihez nem kell megjelenés.

Amúgy segítőkész becsületes emberek maguk közösségében.

(( ** lehet én is meg ijednék ha váratlanul este egyedül összefutnék velük és nem lennék idevalósi hogy tudjak róluk))

Szóval ezért hülyeség és nevetséges ez az egész fekete szeműek történet.. Egy unatkozó újságíró szörnyeket teremtett akik már nem is emberek!.. -Gondolkozzatok már emberek?! Nem néztek túl sok X-aktát?! Gondoljon mindenki bele abba bele mi lenne ha egy csúnya baleset érne és úgy kéne élned az életed hátralévő részét ,hogy eberek közé nem mehetnél többet úgy mint eddig? Hogy esne és mekkorát változna az életed és a világnézeted ,ha úgy néznének rád mint ahogy te nézel egy szerencsétlen embertársadra,,,

2012. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nem léphetnek be dolog meg a fekete szem elég vámpíros... Szerintem ijesztőek. Ilyenkor örülök, hogy van kerítésünk...
2012. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok , és még annyit, hogy szerintem szomorú, hogy mindenhonnan ki vannak taszítva... én beengedném a házba. Max szenteltvizet locsolnék az arcába ha közelebb jönne. (Az hat a filmek szerint a vámpírokra, nem?)
2012. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én személy szerint nem hiszek bennük (majd talán ha látok egyet). Az viszont érdekes, hogy az emberek mindig kitalálnak valamit, amitől retteghetnek. Eddig voltak a vámpírok és vérfarkasok, most meg egyre gyakoribbak a feketeszeműekről szóló történetek.
2012. máj. 6. 23:47
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Azt hittem Bódi Gusztira és bandájára gondolsz. Na, őket én sem engedném be a házamba, akárhogy könyörögnek. :D
2012. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nekem is fekete a szemem! De nem vagyok természetfeletti lény! XD XD XD XD
2012. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
black sclera - van ilyen kontaklencse.
2012. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!