Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit csinálnak a feketeszeműek,...

Mit csinálnak a feketeszeműek, ha nyitva hagyom a bejárati ajtót?

Figyelt kérdés
Nem találkoztam velük soha, csak mondjuk az a mániám, hogy örökké nyitva hagyom az ablakokat és az ajtókat. Ezesetben is érvényes a nem jöhetnek be ha nem hívom őket dolog?
2011. aug. 12. 21:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Feketeszeműek? Mi a kérdés? Mármint szeretnél végre egy feketesszemű palit, aki megdöngetne, nyitvahagysz mindent és mégsem erőszakol meg egy sem? Kiabálj nekik, hátha jön egy! Én barnaszemű srác vagyok, erre nem vagyok jó sajnos!
2011. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
36%
Hát szerintem énekelnek.Ezek a Fekete szemek nagyon veszélyesek! Nagyon vigyázz, mert csapatban járnak! Nemrég voltak a városomban fellépni, bár nem mentek be egy házba se (biztos nem volt idejük)! de fő az elővigyázatosság, gondolom nem akarsz arra kelni, hogy Bódi Guszti énekeli az "Aranyeső a szép kis házra" c. dalt. Remélem segítettem! :)
2011. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

Szerintem Magyarországon nem volt még ilyen eset.

De mind azt mondta, hogy a fekete szeműek be akartak kéredzkedni a házba, vagyis amíg nem hívod be, addig nem is jönnek be.


[link]


Illetve nekem kicsit hihetetlennek hangzik a dolog, persze attól még "létezhetnek".

2011. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Most komolyan... neked csak annyi gondod van h ilyen hülyeségeken aggódsz??? Hiszek a szellemekben, meg néhány ilyen ezotérikus lényben de ezekben a f@szságokban....Inkább vmi értelmes dologgal foglalkozz. :D
2011. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Én mostmár félek! Valakihez mehetnék aludni éjszakára!

Na!!!!!! E N G E D J BE!!!!!!!!!

N I N C S N Á L A M F E G Y V E R!

2011. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennek be akkor se a ha nyitva van az ajtó ,mert nem kaptak engedélyt.
2011. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Zimu ***** válasza:

Fu... Ez nekem is új volt... Talán nem este kellet volna olvasnom... (az utolsó képet kitakartam a kezemmel, A képektől is már kezdtem kicsit félni vagy ideges lenni, nem tudom a kettő keveréke.)

De úgytűnik ha mindent nyitvahagysz (azért még ne tedd mert léteznek normál földi halandó tolvajok is :D ) akkor sem jöhetnek be engedély nélkül.

2011. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ma 21:52

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2011. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
miért ijedtél meg tőlük?Szerintem tök jól néz ki a a fekete szem :)
2011. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!