Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi sóhajtozhatott a szobámban?

Mi sóhajtozhatott a szobámban?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt, amikor bent voltam a szobámban, nagyon csend volt, senki sem volt a házban. Ahogy ültem a székemen, és telefonoztam, hallottam egy sóhajtás szerű hangot, pontosabban olyan volt, mint amikor valaki kifújja a levegőt. Rögtön felfigyeltem, és azt is láttam, hogy nincs bent senki, de én sem voltam az. Vártam egy kicsit, kb. 20 mp múlva megint egy rövid sóhajtás. Aztán még vagy 2-szer meghallgattam, próbáltam megjegyezni a hangot, mert nagyon halk volt, felvenni nem tudtam volna. Kb. 20 másodpercenként szólalt meg a hang. Aztán felálltam a székről, utána még jött egy párszor a hang, de abbahagyta.


Csak egy madár lehetett, vagy a képzeletem, vagy szellem?



2012. máj. 9. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Én voltam, léguti betegségem miatt nem tudtam csendben maradni, elnézést, hogy megijesztettelek.
2012. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De most komolyan :D

Valamit pedig hallottam.

2012. máj. 9. 19:41
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Tudod van ilyen király dolog nem tudom hallottál e róla:szél.Ha nyitva hagyod az ablakot néha lehet hallani.
2012. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az emberi agy a hangokba és képekbe, amiket érzékelünk olyan ismert hangokat és képeket kalibrál, amivel már az életünk során találkozunk, ismerünk. Biztos te is voltál már úgy, hogy ez foltba a csempén egy ember arcát láttad. Vagy egy árnyékba a felülnézeti mezőn. Oké, mindkettő valódi példa, és Jézus arcát látták bele. Most nem azt mondom, hogy volt Jézus-jelenés, de az árnyékokba és foltokba az ember már formákat lát. Ez történt veled is. Az ablakok nem mindig szigetelnek rendesen. Lehet széllökésekkor valami papír bemozdult, majd vissza, és ilyen hangot hallatott. Az agyad ezeket sóhajtásszerűnek érzékelte.
2012. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Akkor a szél nem fújt, amúgy is, csak akkor van hangja, ha erősebben fúj.

De lehetséges hogy az volt az.

2012. máj. 9. 21:11
 6/15 anonim ***** válasza:
Máté válaszán sírok :D
2012. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
kóbor szellemek gyakran mennek üres házakba kefélni.
2012. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi sem tudhatjuk, ennyiből biztosan nem :)

Annyira tartalak, hogy elhiggyem, nem a szél volt.


Engem más konkrétan néven is szólítottak ilyen susogós sóhajszerű hangok. De nem tudom, mik is voltak pontosan. Gyanúm van, de nem sikerült bizonyosságot szerezni.


Lehetett szellem, lehetett más teremtmény, vagy egy párhuzamos létsík lakója, vagy a jövő-múlt megnyilvánuló töredéke.

2012. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 SSJGoku ***** válasza:
69%
Darth Vader
2012. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 gyilokmen válasza:
ennyi szkeptikust egy helyen amugy meg a sohajtást az semmi rosszat nem jelent valaki nem halt meg közelmultban egy ismerős vagy más valaki.akkor kell félni a neveden szólitt akor akar valamit ajánlanám figyelmedbe a szellem táblát vagy hasonló komunikáló eszköszt. nyugodtan irj ha szükséged lenne tanácsra értek egy kicsit a dologhoz.
2012. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!