Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet ennek valami jelentése?

Lehet ennek valami jelentése?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen egy baleset vétlen részese voltam.Az autómat kis híján totálkárosra törték de én szerencsésen karcolás nélkül megúsztam.Másnap olvasom az újságot és a hideg kirázott mikor a gyászrovatban ott szerepelt a teljes nevem.Persze nem elírás volt hanem egy névrokonom.Nem gondoltam volna hogy lakik ebben a városban egy névrokonom mert nem egy gyakori nevem van.Ez most véletlen vagy mi.Kiváncsian várom a válaszokat.
2012. máj. 20. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy átverted a halált és most egész életedben üldözni fog. :P
2012. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem semmi..
2012. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hidd el én is azt hittem, hogy az én nevem ritka, azután 3 olyan embert is találtam, akinek ugyanaz a neve, és az egyik abban a városban, ahol élek.
2012. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg hogy ritka a nevem hanem az előzményen van a hangsúly.Történt velem egy baleset és másnap benne volt a nevem a gyászrovatban.Gondolhatom azt is hogy a Halál kissé melléfogott.Vagy ?
2012. máj. 20. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak véletlen, a halál nem szokott csak úgy "melléfogni". Viszont az ilyen "esemény" tényleg ijesztő lehet.
2012. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak egy véletlen egybeesés, a halál (már ha lehet személyként kezelni) nem fog senkit összekeverni egy névrokonával. Szép is lenne.... fogd fel úgy, hogy ilyet is láttál, lesz mit mesélni a haveroknak :) Amúgy meg, névrokonok..nekem aztán végképp nincs egyszerű nevem, ha tudnád én hogy meglepődtem amikor "magamat" hallottam a híradóban beszélni..
2012. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg hogy meglepődtem, amikor röviddel egymás után kiderült, hogy feketeöves taekwando-s vagyok, római-katolikus pap és tetkókat készítek..... :D
2012. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!