Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem vagyok szellem hívő vagy...

Nem vagyok szellem hívő vagy mi, de régebbi történetek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem hiszek a szellemekben mostanában, régebben is-is.. :D

Na szóval itt van pár történet:


1.

Kb 6 éve költöztünk egy panel lakásba, nagyon nagy volt emeletes, az emeleten volt 3 szoba az enyém, a háló, meg a bátyámé, egy szép fürdő mellette wc..lent meg konyha nagyon nagy nappali, étkező a nappalival meg a konyhával nyitva..lent is fürdő, meg WC mellette, a lényeg az, hogy:

Mikor odaköltöztünk, elkezdtek leesni esténként a tárgyak..

NEM viccelek... volt mikor apa is felkelt rá , este többször én is..de apu meg nem félős egyáltalán, de már ő neki is gyanús volt de mindig valamire hivatkozott. A fürdőben leszokott borulni a fogkefés pohár a csapba.. elkezdett folyni a víz..a konyhában meg leszoktak esni a cuccok, legalábbis olyan hangot hallunk, anyu egyszer hallotta, meg én is, és anyu lefutott az emeletről megnézni mi volt az de semmit nem látott..és mondta, hogy nem esett le semmi, pedig tök olyan volt, mintha valami edény a szárogatóról lejjebb csúszott volna...csakhogy éppen a szárogatónk a mosogató mellett üresen állt..


Akkor olyan is volt hogy a fürdőben a berögzített fogas csavarokkal leesett, kiesett a falból.. akkor még olyan is volt, hogy leestek a törölközök, egyszerre az összes.


Egyik este feküdtem a szobámba, (egyedül voltam, nagyon is emlékszem rá 7 éves voltam, és féltem aznap este először..soha nem féltem még este..) és alig birtam elaludni..valahogy mégis elaludtam..aztán arra keltem, hogy a fenti WC-ben mintha az ülőket erőből lecsapták volna..és megrándultam, kinyitottam a szemem.. egy kis fekete plüss párduccal szoktam akkor még aludni, de aznap este nem volt nálam, mert a mamámnál hagytam..mindig megnyugtattam magam vele, hogy megvéd mindentől..és felkeltem, felkapcsoltam a kislámpát, és kimentem.. anyuék aludtak, a hálószoba ajtó zárva volt, ahogy a bátyám ajtaja is. Lassan kinyitottam a WC ajtót, és semmi nem volt, le volt csukva a WC ülőke teljesen, mindig lezárjuk.. és az ablak is csukva volt.. akkor megnéztem a fürdőt ott sem volt semmi a földön..akkor szépen visszamentem a szobába halkan nehogy felébresszek valakit, és visszaaludtam nagyon nehezen..de aznap este még félálmomba hallottam zajokat, de nem tudom, hogy azokat beképzeltem-e vagy valami.


A másik meg az, volt mikor onnan elköltöztünk, egy régi házba, valami 100+ éve épült azt mondták a tulajdonosok. De hát nagyon megtetszett nekünk mert szép volt a kert zárva volt stb.. akkor voltam kb 9 éves vagy 10 . A lényeg, hogy ott is voltak ilyenek.. a padló zörgött, a padlásról hangok jöttek, anyuék soha nem hittek nekem, és ez kicsit idegesített is..mondták, hogy jó-jó nincs ott semmi stb..én is tudtam de valahogy mégsem.. olyanok voltak azok a zajok..fhu nem tudom elmagyarázni, nem mindig voltak de néha néha..mikor felmentünk oda akkor semmi nem volt ott mármint, hogy zajok meg ilyenek, barátságosnak is tűnt az a padlás. :D


Meg még ott olyan is volt, hogy éjszaka aludtam apu meg kint a nappaliba gépezett, és anyu is aludt.. meg az öcsém is (2 éves volt) és mindenki felkelt arra, hogy valami játék autó leesett az asztalról, ( a kávézóasztalról, nappaliasztal tökmindegy mi..nem volt nagy) és apu megnézett mindent, de semmi nagyot koppant és elkezdett gurulni,mint amikor a kis kerék gurul..én ki is mentem félálmomban hogy mi volt az,d e mondta apu hogy semmi semmi. Másnap reggel még egyszer megkérdeztem, és mondta, hogy valami leesett az asztalról de nem tudja mi volt az pedig megnézte mindenhol..


Szóval ilyenek voltak, és előre szólok hogy én nem vagyok az a félős típus meg az a nyámnyila nem tudom mi, és hogy nem is hiszek a szellemekben, vámpírokban, vérfarkas stb ben..inkább röhögök rajta ha valaki olyat mond hogy látott egy vámpírt...

De ezek velem megtörténtek..lehet csak a véletlen műve és úgy történtek, vagy ott ahol mi nem láthattuk, és rosszul hallottuk, de én igazat mondok.. egyiket sem találtam ki mielőtt még oltásokat kapnék..

Ha valakinek van valami sztorija meséljen.. csak ne vámpírosat meg ilyeneket meg hogy azt láttam a kertben, mert azokban tényleg nem hiszek. :\ bocsi! :D

És bocs ha hosszan írtam le!

És tippeket, hogy ezek mik, és veletek volt-e már ilyen!

Előre is köszi, helyesírási hibákért meg bocsi.!


2012. máj. 23. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1. Szélen voltak a tárgyak, gyenge a rögzítés a falon, behallatszanak kintről zajok, amihez más ismert zajok hangját társítja az agyatok.


2, Beképzelted, egyébiránt az első pont utolsó felvetése igaz erre, illetve álmodban is „hallhatsz” álomhangokat, amit azután a valóságra vetítesz.


3. Az öregebb házak nyikoroghatnak, a bútorok is. Sőt az új házban is nyikoroghat a hőtágulás miatt a bútor, de a zörejeket okozhatták egerek, denevérek is.

2012. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy szélén voltak tárgyak, de nem mert elég nagy volt a fürdőben a pult a csap mellet, és nem közvetlen a csapon voltak hanem a nagy tükör előtt közvetlen bent kb 15 centire a csaptól.. és nem vagyunk képzelődős típusok, de lehet.. hogy igazad van! köszi a válaszod! ;)
2012. máj. 23. 20:03
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyébként nem voltak bent régi bútorok, rühelljük az elállt régi bútorokat, a saját új bútorjaink voltak bent. ;) Az egerek lehettek a padláson lehet,m mert volt egy két egér ott fent..de kiirtottuk őket, és utána is volt de akkor már csak nagyon ritkán.
2012. máj. 23. 20:05
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor meghalt a nagypapám,pár napra rá fura dolgok kezdtek történni.A képe leesett a polcról,a fotója mellett meggyújtott gyertya hirtelen kialudt(csukva volt az ablak,nem lehetett huzat),akkor gyujtottam meg a gyertyát.Mikor a papáék házában voltunk,kicsit leültem a papa szobájába,és magától kinyílt a szekrényajtó,hideg szellőt éreztem,de nyár volt,és csukva voltak az ablakok.Mielőtt meghalt,pár héttel azelőtt felújítottuk a lakást,és a papa azt nondta,hogy nagyon kiváncsi rá,és hogy mindenképpen el akar jönni megnézni.Egyszer,mikor a 3 éves unokatestvéremmel játszottam ketten a szobában,elkezdett mutogatni a papa hintaszékje felé és azt mondta hogy ott van a bácsi,ott néz téged.nagyon megijedtem és rögtön kimentünk a szobából.este,mikor ott aludtam a mamával a házukban,lépéseket hallottam a padlón a papa szobája felöl.a mama szerint én voltam a kedvenc unokája,és hogy halála előtt el szeretett volna bucsuzni.(rákos vollt) :/ ezt a saját kérdésemből másoltam át ide.
2012. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Uhh..

Elöszőr is részvétem..

Az ilyenektől kiráz a hideg már bocsi (nem rosszból) ez tényleg félelmetes.. :\ És mondják sokan hogy a gyerekek látják a szellemeket..

Egyik barátnőm is mesélt ilyet, hogy meghalt a nagypapája és rá pár napra neki is kinyitódott a papája szekrénye ahol a kabátjai voltak, meg nyikorogtak a szekrényei és az anyukája is mondta nekem mert egy szobába aludtak..és az úgy volt, hogy ott volt a szekrénybe a papája régi kabátja, és benne zsepi, mindig volt nála, és reggelre eltűnt a zsepi.. előtte éjszaka meg nyikorgott az a szekrény.. :\

2012. máj. 23. 22:10
 6/14 anonim ***** válasza:
21:58-as vagyok.köszi,még most is történnek ilyenek :/
2012. máj. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Katerina97 válasza:
Nem csak veled van ez nálunk mindig fura hangokat hallok...mintha valaki mosogatna és pakolászna meg kinyitná az ajtókat pedig nincs itthon senki annyira ijesztő....
2012. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
elhiszem...én kicsit beparáztam mikor ezek voltak.. :D
2012. máj. 24. 20:20
 9/14 cili cica ***** válasza:
2. válaszolo unoka hugod/hugod mikor szüetett??? 2000 valahányban?? ha igen akkor azértmondta elvilegakik 2000 valamely évében születnek látjá a sellemeket
2012. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
durva.. én hiszek a szellemekben de még szerencsére eggyel sem találkoztam, bár bevallom kíváncsi vagyok nagyon
2012. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!