Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt ez? (Kérdés rövid,...

Chrishu kérdése:

Mi volt ez? (Kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Éjszaka félálomba voltam, amikor éreztem, hogy oldalról valami húzza a takarót. Bepánikoltam majd amikor megnyugodtam újra lefeküdtem. DE éreztem, hogy valami van a levegőben... Nem láttam semmit. Hallottam egy ilyen álomfóbiáról vagy ilyesmiről de biztos akarok lenni benne, hogy az volt...

2012. máj. 20. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis
2012. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha bénultál, alvásparalízis, amúgy képzelődtél, álmodtál.
2012. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elég alvásparalízis szaga van a dolognak, kivéve hogy tudtál mozogni, és megmozdulás után is érezted a jelenlétet. Szerintem ha ismétlődik akkor majd írj ide kommentbe, kérdező kommentjeként, és hátha akkor találsz valakit aki tudja miaz.
2012. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké mostanában nem, de érzek valamit nappal is, TÖBB HELYSÉGBEN! Bár egyenlőre nem történt semmi, azért majd írok ha mégis...
2012. máj. 22. 14:53
 5/8 Szonjus válasza:
Menj el pszichológushoz/alvásszakértőhöz stb ha ismétlődik. Nem feltétlenül kell belegondolni mindenbe, valami természetfölöttit... Ha megvizsgáltak szépen biztos találnak valamit, de lehet, hogy csak egyedi eset és semmi problémád nincs csak ilyet álmodtál... esetleg lehet valami teljesen normális fizikai dolog is (valaki tényleg húzta a takarót), vagy egyéb hétköznapi tök normális dolgok... mindenesetre nem halsz bele...
2012. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nincsen macskád..vagy a házban vagy környéken macska..mert én is voltam már így de kiderült hogy a macska játszott...amúgy néha én is érzek ilyeneket,amiket arra fogok, hogy ijesztő filmet néztem...vagy ilyesmi..de ha folytatódik..mondjuk nem hiszek az ilyenben annyira de egy próbát megér hogy megnézeted egy szakértővel nem szállta e meg egy szellem a házad vagy ilyesmi:DD..ja és azt ajánlom jógázz néha füldugasszal zenével--megnyugtat:D
2012. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem túlreagáltam a dolgot kissé :) Bár történt velem érdekes dolog, később leírom
2012. jún. 5. 13:23
 8/8 anonim válasza:
milyen érdekes dolog?
2012. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!