Mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Januárban az egyik barátnőmel elmentem sétálni a mögöttünk lévő erdőbe, és láttunk egy nagy fekete házat.tök újnak tűnt ma egy másik lánnyal elmentem oda hogy megmutassam és eltünt! egy emeletes ház! a kerítés át volt szakítva a kapuja meg leláncolva. a ház helyén nagyon öregnek kinéző fák voltak. Én láttam egy arcot meg persze a lány haverom is. elsprinteltünk onnan. Az arc leírása: nagy orra volt hosszúkás fekete haj kidüllet nagy szemek, csak úgy láttuk az arcát hogy kidugta a fejét a fa mögűl,csapkodásokat is hallodtunk.Betojtunk.

2012. máj. 19. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egy hajléktalant láttál? A ház pedig sosem létezett...?
2012. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Javaslom, hogy keress fel egy szemészt.
2012. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a barátnöm is látta és biztos létezett, amúgy egy hajléktalan nem lehete százhalombatta uri negyedében
2012. máj. 19. 18:38
 4/9 anonim ***** válasza:
másfele mentél~eltévedtél az erdőben és egy csöves hozta frászt rátok xd
2012. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fati* válasza:
Csak... próbáld meg elfelejeni. És egyenlőre, legalább is mig nem muszáj próbálj meg nem törődni vele.
2012. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne szívjatok annyit
2012. máj. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mikhal ***** válasza:
Nem biztos hogy szivtak volna valamit is , lehet beléptek egy olyan vizualizált világba ahol a ház valóban létezett , hogy ez a ház múltban volt-e , vagy csak valaki tervezte nem tudni , de lehet hogy az előző életedből egy képet léttál bevillanni .
2012. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Menjetek el mégegyszer az első haveroddal. Talán eggyütt megtaláljátok . Legyetek bátrabbak, menjetek közelebb akkor talán választ kapsz kérdésedre.
2012. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem többet ne menj vissza oda ellenőrizni hogy mi az és ott volt e. Semmiképpen sem egészséges. Márcsak azért sem mert félni nem kellemes.
2012. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!