Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek angyalok?...

Szerintetek léteznek angyalok? Ki látott már? Hogy néznek ki? Élmények?

Figyelt kérdés

Úgy néznek ki mint Raffaello Cherubini festményén(putto), vagy mint a felnőtt emberek, mint mi, halandók? És szerintetek lehetséges, hogy egy emberben egy angyal rejtőzik? Mármint hogy a természete, a kisugárzása tele van "jósággal" (remélem értitek mire gondolok :) )

Köszönöm a komoly válaszokat! :)



2012. máj. 24. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%

Ó, hogy az a...! Elfelejtettem ellenörizni, hogy nyertem-e a puttón tegnap... köszi, hogy szóltál.



Komoly válaszok? Hol?

2012. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

vannak akik ebben hisznek, nem kéne leszólni, vagy elítélni őket. :(

remélem vlki megosztja a tapasztalatait, gondolatait a témáról

2012. máj. 24. 15:22
 3/13 anonim ***** válasza:
A kat. egyház katekizmusa szerint léteznek.Nem néznek ki sehogy,mert lelkek. A művészi ábrázolás az más kérdés. Emberben nem lakozik angyal,mivel eleve nem földi lény. Persze attól még lehet az illetőnek nagyon jó természete. :)
2012. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)
2012. máj. 24. 15:36
 5/13 Susiel ***** válasza:
100%
Angyalok léteznek, ez biztos. Aki spirituálisan elég fejlett, az láthatja, érezheti jelenlétüket és kommunikálni is tud velük. Mivel az Angyalok entitások, fény-lények, ezért nem rendelkeznek fizikális testtel. Ám képesek emberi alakot is ölteni és úgy megjelenni ha épp arra van szükség. Vannak úgynevezett "földre szállt angyalok" is. Külső és belső tulajdonságok alapján is rájuk lehet ismerni, rájuk általában nagy feladatok várnak. :)
2012. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

Angyalt ? Hogynéz ki ? Élmény ?


Láttam már ,a konyhapadlón asszem gulyásnak nézett ki, hányinger volt a reakció.


Nem hinném hogy ti nem a bibliával alszotok.


Nagy kötetes bibliátok van ?

Én imádom, kur*a jó gyújtós, csak dög büdös a hazugságtól.

2012. máj. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Susiel ***** válasza:
Hát az a nagy büdös igazság, hogy ennek pont semmi köze a bibliához! A keresztények ilyen formában még csak el sem ismerik az angyalok létezését... De egyébként meg nem értem, hogy ha valakinek lövése nincs egy témával kapcsolatban, akkor miért szórja az igét...
2012. máj. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Diavolino44 ***** válasza:

Susiel pont ezt akartam irni! :)

A bibliaban tobb szaz helyen megjelnnek az angyalok de a katolikus egyhaz nem igazan foglalkozik vele. Egy ujabb paradoxon..

2012. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Igazából nálam ez elég kényes... A story ,hogy szilveszter volt elég sok alkoholt ittam amire kábítószert szívtam ,rá egy kb 10-15 percre elájultam és fogalmam sincs mit láttam mielött újraélesztettek volna ... emlékszem de egyszerűen lehetetlen leírni... Mintha egy másik hely lett volna.
2012. máj. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hóangyalt láttam eddig, meg kocsmatündért. Én se angyalt, se szellemet nem láttam még, de attól még létezhetnek.
2012. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!