Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek Angyalok...

Szerintetek léteznek Angyalok valóban, és lehet velük kommunikálni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy lehet és jelet is küldenek,hogy itt vannak. Kipróbáltam,de a mai napig felfoghatatlan.Hivtam egy Angyalt,hogy segitsen,furán hangzik,de beszéltem,hozzá és kb,2 perc mulva megszólalt a rádióba Shaggy-Angel cimü száma. Ezt nem értem.Igy adta volna a tudtomra,hogy itt volt? Válaszoljatok! Köszi
2011. máj. 20. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Angyalok léteznek,sőt saját őrangyalod is van.

Más kérdés az, hogy te miért szeretnél beszélni velük.

Az angyalok Isten teremtményei, akik szolgálják és dicsérik Őt szüntelenül és segítik az üdvösség tervét.Tehát neked mindenképpen először Isten felé kell nyúlnod és ki kell építened utadat felé.Ő a téglákat megadja,neked csak kérni, elfogadni és megköszönni kell.

Ha te magad 120%-ban biztos leszel abban, hogy élő kapcsolatod van Istennel,akkor az angyalok meglátása könnyebb lesz (igazából csak akkor lehet).Mert ha olyan lénnyel szeretnél beszélni ami nem létezik,akkor nem fog összejönni.Tudd,hogy őrangyalod azért van,hogy Istent szolgálva téged segítsen az üdvösségre.Nyugodtan köszönd meg neki IS , hogy egész nap vigyázott rád,segített neked, és megvédett a gonosz szellemektől.Vigyázni kell azonban arra is,hogyha kinyitod a szíved feléjük, akkor tudd mi felé nyitod ki a szíved.A szeretet angyala felé és nem pedig bármiféle szellemnek.Légy óvatos!

2011. máj. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy léteznek. Bár szerintem nem ilyen "isten szolgái", hanem szimplán jó szándékú asztrális lények. Arról viszont fingom sincs hogy hogy lehet velük kapcsolatba lépni. :(
2011. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Nincsenek angyalok. De ha vannak, akkor elég rossz a zenei ízlésük.
2011. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

léteznek angyalok, de kétlem hogy hétköznapi amberek kommunikálhatnak velük, kivéve persze az őrangyalod aki védelmez téged ezáltal tudaton kívül, de kommunikáltok.

ha Isten nem téged jelölne ki valami fontos dologra akkor nem hiszem hogy élőben találkozni fogsz egy angyallal, de lehet.

2012. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Susiel ***** válasza:
100%
Angyalok léteznek, ez biztos. Aki spirituálisan elég fejlett, az láthatja, érezheti jelenlétüket. Kommunikálni is bárki képes velük. Jelet pedig bármilyen formában kaphatsz tőlük. Lehet egy érzés, egy hang, egy kép vagy akár zene is, ahogy a Te esetedben is volt. :)
2012. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
igen léteznek de elég nehéz velük kommunikálni mert igen félénkek de ha elnyered a bizalmukat akkor kedvesek! nekem volt párszor testenkivüli élményem én akkor találkoztam velük!
2012. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!