Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek angyalok,...

Szerintetek léteznek angyalok, akik segitenek nekünk?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem..Az életedet te irányítod és magadon is csak te tudsz segíteni és te tudsz rosszat is okozni.. Javaslom olvassd el a Titok című könyvet..
2011. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Tom Benko ***** válasza:
Nem.
2011. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
62%
nem, vagy ha igen akkor imádnaaak szopatni -.-
2011. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem
2011. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező!


Az első két válasz igencsak kiábrándítóan hangzik, de igaz. Mivel a fantáziának semmi nem szab határokat a realitással ellentétben, ezért persze 100%-osan nem cáfolható, hogy most is ott lebeg feletted egy láthatatlan jótevő csodaszép fehér szárnyakkal, hogy a nap 24 órájában vigyázzon rád, de szerintem ezt te sem tartod túl valószínűnek.

De, hogy azért mondjak valami jót is: Vannak olyanok, akik vigyáznak rád; segítenek, ha baj van; felvidítanak, ha szomorkodsz; tanácsot adnak, ha összezavarodtál és valami reményteli választ írnak kérdésedre gyk-n :D

Ezeknek a lényeknek csupán emberek, akik szeretnek téged. Nincs szárnyuk, se különleges képességeik, talán csak annyi, hogy kicsit jobbá tudják tenni az életedet.

Ne feledd, hogy elsősorban mindig önmagadra számíts! ;)

2011. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat! Ha a gondok összgyűlnek a fejünk felett, kell hogy valamiben hinni tudjunk.
2011. márc. 17. 23:19
 7/16 anonim ***** válasza:
Én írtam ez előző választ. Ha valami gondod van, és szeretnél róla beszélni, nyugodtan írj nekem :)
2011. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

A Titok című film nagyon tanulságos,ám más téma.

Angyalok léteznek.

Segítséget nyújtani viszont csak kérésre nyújthatnak,ez szellemi törvény.

Engem még sosem hagytak cserben,mindig segítenek!!!

Úgy gondolom,akik hisznek bennük,számukra léteznek,akik pedig nem,azzal sincsen semmi gond.

2011. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kedves vagy. Igen, valóban összegyűltek a gondok az életemben. Magánéleti, anyagi problémáim vannak. Sokszor kilátástalannak érzem a helyzetem. 35 éves nő vagyok, és már kezdem feladni.
2011. márc. 17. 23:26
 10/16 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszokat! Ha a gondok összgyűlnek a fejünk felett, kell hogy valamiben hinni tudjunk."


Igen én hiszek is valakiben: Istenben.

De az angyalokban nem.

2011. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!