Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti álmodtatok már a hétfejű...

Ti álmodtatok már a hétfejű lénnyel? És ha igen, mit?

Figyelt kérdés

#világvége #hérfejű
2012. jún. 1. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, pont idén Mikuláskor álmodtam vele. Főtt marhagyomrot húzott ki mind a hét szájából és a derekamra akarta tekerni. Akkor én bukfenceztem egy jó nagyot, és gyönyörű hangon elkezdtem énekelni Céline Diontól a My heart will go on című számot. (Rémálom volt, az már biztos...)
2012. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Megkért hogy vágjam le az egyik fejét. Én meg mondtam: "nem", aztán egy 8. fejet csináltam neki.
2012. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok. Csak ne vicceljetek, ha megszaporodnak azok az álmok, amelyek a hétfejűről szólnak akkor közelg a világvége.
2012. jún. 1. 14:50
 5/7 anonim válasza:
persze,süsüt is azert tette ki csalad,mert nem tudta ki eleviteni.a hetluku kiralylanyt :)
2012. jún. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
persze,süsüt is azert tette ki csalad,mert nem tudta ki elegitenia het luku kiralylanyt :)
2012. jún. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem volt. Kislány koromba futottam és én voltam a hercegnő.. bla bla bla na és az a hétfejű sárkány volt az aki követett thát az elől futottam.. Az mi hogy anyámnak 40 fokos láza volt mert ezt álmodta engem elrabolt egy gorilla...

mármint a lányát és nem ment le sokáig a láza sírt csak sírt és ment a kórházba

2012. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!