Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Találkozott már közületek...

Találkozott már közületek valaki fény lénnyel? Mit lehet róluk tudni?

Figyelt kérdés

Komoly a kérdés, úgyhogy idióta válaszoktól kíméljetek.


Esetleg tudnátok könyvet ajánlani, amelyben bővebben lehet róluk tájékozódni?

Kik lehetnek ők?Angyalok?

Egyszer álmomban láttam egyet,határtalan szeretetet, bölcsességet, megnyugvást sugárzott.Akkor még nem tudtam, hogy fény lénynek hívják őket, csak évekkel később olvastam róla valahol, hogy más is találkozott vele, de ritka tapasztalat lehet.

Örülnék, ha tudna valaki tapasztalatot írni ebben a témában.


2012. ápr. 28. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, angyalok, de Jézust is látták már így, ugyanúgy ahogy leírtad, halálközeli élményt átélt emberek. A négy arkangyal meditáció pár hónapos gyakorlása után is képesek néhányan fénylényként látni az arkangyalokat, bár én még nem találkoztam eggyel sem. De te boldog lehetsz, hogy már találkoztál ilyen lénnyel.
2012. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ.

Hú, hát ez érdekes, hogy halál közeli élményben látták.Mivel nekem álmomban jelent meg ez a csodás "lény".Bár elég szokatlan álom volt...Életemnek olyan napjaiban láttam ezt az álmot, mikor sok kétség, aggodalom volt bennem, mert nagy változás előtt álltam,de nem volt semmi bajom, szóval nem voltam halál közelben, hál Istennek.Ebben az álomban a fénylény, aki hangja alapján fiatal férfi lehetett, egyébként pedig csak a körvonalait láttam, mivel egész teste aranyló fényből állt, megnyugtató választ adott az engem nyugtalanító kérdésekre és később bebizonyosodott, hogy igazat mondott :)

Nos, a mai napig erőt ad, felvidít ez az álom, ha rá gondolok.


Csak azt sajnálom, hogy utána többé nem jelent meg álmomban.

2012. ápr. 29. 14:10
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként meditálni sem szoktam, szóval, tényleg nem tudom, minek köszönhetem.
2012. ápr. 29. 14:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, lehetett egy angyal, vagy akár Jézus is.


Én egyszer, sok-sok évvel ezelőtt láttam a szobámban egy angyalhoz valamennyire hasonlítható alakot, annyi különbséggel, hogy ovális formája volt, fehér fényt árasztott, és féltem tőle.

2012. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jó érzés tudni, hogy itt vannak velünk :)


Köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 29. 18:42
 6/10 anonim válasza:
Szia! :) Az én barátnőmnek egy rutinműtét alatt, altatás alatt volt ez álma. Leírom, hogy mit látott, hátha érdekel: Egy fiatal, félmeztelen férfi jelent meg neki, akin egy fehér lepel fedte a derekát és szőke haja volt. A bőre pedig fénylett. Hatalmas fehér szárnyai voltak és a teste fényesen körvonalazódott. Hirtelen jelent meg neki, de a jelenléte alatt végig nyugodtságot, békét és szeretetet sugárzott. Mosolyogva fogta meg a párom kezét és azt mondta, hogy nyugodjon meg, mert a mi kapcsolatunk szoros és szükségünk van egymásra. Az álma nem tartott sokáig, talán néhány percig. A műtét után néhány nappal elmesélte nekem a különös álmot. Arra gondolt, hogy én talán tudom, hogy ki jelent meg neki az álmában. Hát csak annyit tudtam neki mondani, hogy egy Angyal lehetett aki védelmezőként lehet velünk az életünkben. Talán az Ő feladata az, hogy segítsen az embereknek, amikor sok probléma zúdul rájuk és hitet ad a Élet folytatásához. :)
2012. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leírtad, ez is nagyon csodálatos tapasztalat!

Persze, minden hasonló történet érdekel!

Én ennek a lénynek csak a teste körvonalait láttam, azt láttam, hogy emberi alakja van, de semmi részletet nem tudtam megfigyelni, mivel mindene sugárzó fény volt.Szóval, csak a hangjából következtettem, hogy fiatal férfi lehetett.Nekem nem tűnt úgy, hogy szárnya is lenne.De persze lehetséges, hogy nem mindnyájunknak egyformán jelennek meg ezek az angyali lények, lehet több féle formájuk.

Nekem őszintén szólva Jézus jutott eszembe róla az álmom után.De sosem mertem ezt hangoztatni, mert féltem, hogy tuti bolondnak néznek majd, ha azt merem állítani, hogy álmomban Jézus látogat...

2012. ápr. 29. 21:11
 8/10 anonim ***** válasza:

16:27-es válaszoló vagyok


Ha szeretnéd, én is leírhatom részletesen.

2012. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, leírhatod, nagyon kíváncsi vagyok rá! :)
2012. ápr. 30. 09:01
 10/10 anonim ***** válasza:

1995-6' körül történt.

3 éves lehettem.

Elmondta az anyukám az esti mesét, majd kiment a szobából. Résnyire nyitva hagyta az ajtót, ahonnan beszűrődött egy kis lámpafény, és hallatszott a beszélgetése az apámmal. Hirtelen elhalkult a hangjuk, és egy egyfajta, nyomasztó érzés lett úrrá rajtam. Ekkor megjelent a szoba túlsó végében egy fehéren világító, ovális-ellipszis alakú objektum, mely átható, búgó hangot adott ki. Már szinte a hang is hatással volt a lélekre. Kb. 150 cm magasan lebegett egy helyben, és az átmérője is olyan 1-1,5 m-es lehetett. A következő pillanatban rajta találtam magam az entitáson (arra már nem emlékszem, hogy kerültem rá), és az egész testemet átjárta egy érdekes, vibráló érzés. Ekkor az egyik pillanatban felülnézetből láttam a testem, máskor pedig minden a saját szemszögemből volt látható.

Ezután lekerültem valahogy (nem emlékszem) a tárgyról, vagy esetleg lélekről.

2012. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!