Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szem nélküli gyerekevő szörny...

Szem nélküli gyerekevő szörny neve?

Figyelt kérdés

Egyszer egy filmben láttam egy ilyet, leírom pontosan a jelenetet:

egy kislány besétál egy helységbe, ahol van egy asztal, és a fal tele van képekkel. Az asztalon van egy nagyon ronda, ember alakú szörny, oda láncolva az asztalhoz, és meg sem mozdul, mintha nem élne. Az asztalon gyönyörű gyümölcsök is vannak, elég csábítóan tálalva(ezekről később). A falon lévő festményeken az látható, hogy EZ a szörny gyerekeket kerget, gyerekek vannak a kezében, vagy éppen felfalja őket. A kislány egy tárgyért jött ide (nem emlékszem mi az, régen láttam a filmet), ezt a tárgyat felkapja az asztalról, és nagyon jól tudja hogy nem ehet semmit, de mégis megesz egy gyümölcsöt. Ebben a pillanatban a rondaság megmozdul, és kiszakítja a bilincseit, lassan életre kel. A kislány futásnak ered ki a helységből, a ronda dög megy utána (előre tartott kéz, mint egy zombi, szépen lassan sétálva). Az átjáró/ablak/nemtudommi, ahol bejött a lány, beragadt, és hosszas piszkálás után, amikor már majdnem elkapta őt a szörny, sikerül kijutnia. Kissé rázósan, de megszerezte a tárgyat.

Ezt a filmet még kb. 10 éves korom alatt láthattam, így elég erősen megmaradtak bennem a rémületes képek... csak meg szeretném nézni újra a randaságot, ezért aki tudja, legyenszives leírni vagy a szörny konkrét nevét, vagy a film címét.

Még egy rövid leírás, összegezve: barna, bőr színű, csupasz test, eléggé ember formájú. Szemei kivágva, helyükön egy vékony rés van, orra, szája kissé nagyobb a szokásosnál. Lassú, csoszogós, zombi szerű járásmód, előretartott kézzel. Gyerekeket eszik.


Egy kép, amin rajtavan: [link]

Ezen a képsoron az utolsó képen látható, elbújva a hűtő mögött. Igen, ő az, de nem látszik túlságosan...


Köszi a válaszokat, :)



2012. jún. 8. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Esetleg, A Faun labirintusa


[link]

2012. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"The Pale Man probably refers to the Lamia in ancient Greek mythology."

[link]


a szörny neve a Sápadt Ember, aki talán Lamia-ra utal az ógörög mitolódiából:


[link]

2012. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez az a film, köszi :D Nem is olyan ronda mint amire én emlékeztem :D
2012. jún. 8. 19:00
 5/8 anonim válasza:
Faun labirintusa de annak ugyemlékszem kezébe votl a szeme.
2012. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, a kezében van. Valami ilyesmire is emlékeztem, de nem voltam benne biztos...
2012. jún. 12. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Tök jó ez a film.Meg is nézem.Szeretem az ilyen filmeket.
2012. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Engem az a szörny anno gyerekként totál kicsinált xdd Már csak visszagondolni rá is fuhj futkos a szőr a hátamon. Utána pár hétig nem mertem egyedül aludni xd
2022. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!