Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A horkruxokba zárt lélekdarab...

A horkruxokba zárt lélekdarab mit csinál egésznap? Egyáltalában önálló lénynek tekinthető?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 16:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
39%
Mivel horkruxok nem léteznek, a kérdés értelmét vesztette.
2012. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
52%

Üdvözletem!


Jómagam egy horcrux vagyok! A nevem J., röviden J. Szóval, hogy mit is csinálok? Sok mindent, ugyanis egy ilyen lélekszilánkot mindig el kell zárni valahová. Ez pedig legtöbbször valamilyen élőlény, általában kutya. Én egy Bubu nevű kutyába vagyok elzárva és hát egész nap macskákat kergetünk, eszünk és aztán megint macskákat kergetünk. Remélem segítettem! A te jóbarátod, J.

2012. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát a HP-ből kiindulva a horcrux egy tárgyba zárt lélekdarab. Ha figyelted a történetet, akkor esetleg feltünt, hogy Voldemort minden epizódban gyengébben tér vissza, és felerősödik, majd mikor legyőzik párbajban, megint legyengül. Neki a célja a varázsvilág teljes uralma volt, és ennek a közelébe sem tudott volna kerülni, ha a teljes lelki erejét belefekteti; ezért darabolta fel a lelkét. Szóval ezek a darabok "energiatartalékok".

A hatalom teljes átvétele után akarta felkeresni ezeket az izéket, és egyesíteni. Dehát bebukott.

2012. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem önálló lény, hanem az emberi lélek egy része. Mit csinál? Semmit. Azért van, hogy az ember örökké éljen. Max ha megpróbálják megsemmisíteni megvédi magát. Mondjuk érdekes, hogy Denem naplója olyan volt, mintha élne, rendeltetésszerű célja is volt. Nem tudom. Á, elolvasom mégegyszer a sorozatot:D
2012. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
benne van a neveben,lelek darab olyan mintha teged hibernalnak es egesz vegig csak almodnal
2012. jún. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

13. és 14. köszi a hasznos választ! a többieknek meg azért mert jót nevettem! :)


13. szerinted tényleg egyesíteni akarta őket HP legyőzése után? Ahhoz megbánás kellett volna és ez nagyon fájt volna neki. Nem kekec akarok lenni, csak érdekel, tényleg igy gondolod e?


Azért vetődött fel bennem a kérdés, mert pl a medál és a napló szó szerint önálló életet élt.

2012. jún. 20. 10:56
 17/28 A kérdező kommentje:
14., látom Te is írtad hogy a naplóbeli Denem mennyire önálló volt. Ha elolvasod még egyszer (Te hanyadszor? :))), feltétlen irj! :)
2012. jún. 20. 10:57
 18/28 anonim ***** válasza:

A naplót előbb készítette, az amolyan kísérleti darab volt.


"13. szerinted tényleg egyesíteni akarta őket HP legyőzése után? Ahhoz megbánás kellett volna és ez nagyon fájt volna neki. Nem kekec akarok lenni, csak érdekel, tényleg igy gondolod e?"


Igen, nem véletlenül rejtette el őket olyan nagyon.

A lélek feldarabolásához fekete mágiát kellett alkalmazzon (szóval nem esett messze a szakterületétől). Gondolom, úgy volt vele, hogyha szó szerint teljes lélekkel kapar a hatalomátvételért, akkor kimerül, és könyebben legyőzhető, de ha feldarabolja a lelkét, és a győzelme után összegyűjti és egyesíti őket, az olyan mennyiségű energiává áll össze, amit lehetetlenség kiütni. Érdekes, hogy az egyik horcrux a kígyó, Nagini volt.

Gondolom, őt ilyen elsődleges tartalékként tartotta a közelben, magánál, hogy rögtön hozzáférhessen, és később kelljen elhoppanálnia a maradék 6-ért.

2012. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
83%
Szerintem nem akarta később sem egyesíteni, legalábbis úgy lenne logikus. Bármi veszély jön a későbbiekben, akkor sem tudják megölni, mert még mindig ott vannak a darabkái. :)
2012. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
De a testében csak a lelke egy része volt; igaz, az se volt gyengusz).
2012. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!