Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A horkruxokba zárt lélekdarab...

A horkruxokba zárt lélekdarab mit csinál egésznap? Egyáltalában önálló lénynek tekinthető?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 16:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
14. vagyok. Én már kb 20x olvastam az összes könyvet, de még mindig vannak bennem kérdések:) Sztem egyébként nem akarta egyesíteni. De érdekes, hogy ugye Harry is horcrux lett, Voldemort meg ugye erről nem tudott...
2012. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Elsa ***** válasza:
2012. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
44%
Semmit nem csinálnak alapjáraton. Valaki írta, hogy élőlénybe nem rakhatja, ez nem igaz, mert Naginibe (magyarul is Nagini?) rakta az egyik darabkát. És a könyv nem írja egy szóval sem, hogy egyesíteni akarta volna lelkét a hatalomra jutása után (amit mellesleg nem is tudott volna, mert Harryben is volt egy darabka). A halhatatlanságot akarta elérni, tehát ebből is az látszik, hogy esze ágában sem volt újra sebezhetővé válni.
2012. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
65%
Kb. tízszer olvastam a HP sorozat minden részét, szóval tudom, hogy Voldemortnak esze ágában sem volt egyesíteni a horcruxokat, hiszen abba akár bele is halhatott volna, ráadásul megbánás kell hozzá. Csak úgy lehet örök élete, ha külön vannak. Amúgy a kérdésre válasz: nem csinálnak semmit, ha meg akarják őket semmisíteni, akkor védekeznek.
2012. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
24. a leghasznosabb! Ebből tudunk továbbmenni: ha nem csinálnak semmit, akkor nem elveszett/elvesztegetett részei a lelkének? Lehet, hogy örökre él, de bizonyos értelemben kevésbé...
2012. jún. 26. 21:10
 26/28 anonim ***** válasza:
Ja, a teste is milyen satnya volt...
2012. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Na jó, de milyen is lenne egy hetvenéves, aki 11 évig volt a lét és nemlét határán? :)



Szóval: mit csinálnak a horcruxok egész álló nap? Mert ha avalaki a közelükbe kerül, azt ÉRZIK... de akkor mégis, nem éreznek mást pl nem unatkoznak, amikor nincs ott senki? Egymással is csak korlátozottan komunikálnak....

2012. jún. 27. 22:43
 28/28 LunaLovegood válasza:
nem hiszem hogy önálló lény,de milyen kérdés ez?egyértelmű hogy zölden kavarog és megőríti az embereketXD
2012. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!