Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinél mi vált be aszülés...

Kinél mi vált be aszülés beindításában? Egyáltalában szabad drasztikusan belenyúlni a természetbe?

Figyelt kérdés

#szülés #otthon #megindítása
2012. jún. 6. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem szabad. Tudják, hogy mikor kell megszületni.
2012. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálam a burok repesztés vált be és az elég drasztikus szerintem,ezért bizzuk orvosra!Viccet félre téve,nekem semmi nem jött be,tüzifát hordtam,órákig lapátoltam a havat,lépcsőztem a negyedikre,nagy takarítottam,órákat szexeltem de semmi nem történt.Még az oxi sem hatott,másfél órán át nyomták belém de én semmit nem éreztem,10 percenként emelték az adagot de így sem hatott,ekkor repesztett burkot a doki,2 óra 10 perc múlva megszületett a fiam :-)
2012. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem semmi. Hiába hordtam vasat, cipekedtem, fűszeres ételeket ettem, szexeltünk sokat, mégsem történt semmi. 6 nappal hordtam túl, mikor spontán beindult hajnalban.
2012. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41+5 nap után sem hatott semmi, voltunk moziban, horgászni (rázós földes úton utaztunk), sétáltam, lépcsőztem, szex is volt, oxi sem segített, sőt még a burokrepesztés sem. Végül császárral született meg a kisfiam. Hát nem tudom meddig kellett volna várni rá amíg magától meg akart volna születni :)
2012. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Apósom orvos és teljesen kiverte a víz mikor mondtam hgy lehet hogy megindítás lesz. Szerinte nem lenne szabad, de ha megindította volna a dokim nem tudtam volna felülbírálni ő az orvos.
2012. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem elfolyt a magzatvizem de még 12 óra múlva sem volt fájásom nem akart kibujni a kicsike.aztán oxitocint adtak 10 perc nem telt bele már beis indult a fájás.
2012. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utánakerestem:

- sex (orgazmus kismaminak összehúzódást produkál, + a spermában is van valami anyag, amitől beindul)

- mellbimbó lassú, ismétlődő igerlése

- séta, lépcsőzés, DE dokik szigorúan ellenzik!!!

- tonic

- málnalevél tea

- koktél: narancs, grapefruit, csipet gyömbér

- 2 dl vizben feloldva caulophyllum, cimicifuga, pulsatilla, 1 óra alatt kell meginni

- fűszerek: bazsalikom, rozmaring, kakukkfű, majoranna

- talpmasszás: lábfej belső oldalán, bokacsont alatti rész


Egyikre sincs bizonyítékom... Kisfiamnál szülés előtti nap jól bepizzáztuk férjemmel (aznap voltam dokinál, és közölte, hogy nem mostanában lesz baba, pedig másnapra voltam kiirva), aztán még megkoronáztuk egy kis sexxel.


Most a kistesónál sex, málnalevéltea, tonic-kal próbálkoztunk, még bent van...

Ma veszek gyömbért és következik a koktél...

2012. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves 7 válaszoló, én ezeket mind kipróbáltam, és nem váltak be :)

41+6-kor született a lányom. Előtte 2 nappal délután NST-n voltam, mondták másnap reggel menjek be mert beindítják. Azt hiszem, az ijedtségtől beindult még aznap este, magától. :) Aztán 31 órát vajúdtam, de ez már más dolog :)

2012. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem segített semmi, ha nem indokolt (túl érett méhlepény, stb.) szerintem sem lenne szabad indítani.
2012. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Csipkebokor válasza:

Mi a véleményetek arról, hogy a 9. hónap elején szeretném, ha megszületne a kislányom? A kisfiam 4kg volt, nehéz szülés. A kislányom már most, a 8. végén 3kg, félek, hogy mekkora lesz 1 hónap múlva, meg tán egy kislány ne legyen vasgyúró, mint a bátyja.

Gondoltam, hogy iszom vasfű meg málnalevél teát és sétálok egy nagyot. A szülésznőm írt fel valami homeopátiás bogyókat (ő későbbre, kevesebbet gondolt), azokat is beszedném.

Végighánytam a 8 hónapot most is, állandóan aludnék,

2012. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!