Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kell Démont idézni?!

Hogyan kell Démont idézni?!

Figyelt kérdés

A kérdés komoly!!!én hiszek a természetfeletti erőkben.

Aki már tapasztalt és csinált ilyet azt megkérem hogy el mondaná az idézés lényegét.Akár privát üziben akár itt.



2012. jún. 25. 08:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
35%
Sehogy. Te lehet hogy hiszel benne, de attól még nem létezik. Tökéletes példa rá, hogy nem fogsz a kérdésedre választ kapni.
2012. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
56%
Keresel egy könyvet, amiben egy démon beszél. A szövegét megtanulod, kiállsz egy publikum elé, és idézed azt a szöveget, amit a démon mondott az adott műben.
2012. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokatt:))
2012. jún. 25. 13:35
 4/86 anonim ***** válasza:
21%

Figyelj, én értem, hogy olyan választ vársz, ami megfelel a hitvilágodnak, de értsd meg, démonok NEM LÉTEZNEK. Ha most kitalálok valami humbugot, amire ráfogom, hogy démonidézés, az megfelel majd, és értelmes válasz lesz?


Én nem akarlak bántani, de ez van. Nincsenek démonok, szellemek, nincs menny, pokol, Isten. Persze hit válogatja.

2012. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
60%
Pontban éjfélkor ki kell menni félmeztelen a mezőre miközben egy nádszállal csapkodsz, és azt ordítod, hogy: steee, démon, steee.
2012. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim válasza:
82%
én nem ajánlanám hogy démont akarj idézni..ellentétben itt az előttem szólókkal én hiszek ezekben a dolgokban,és sztem nem jó velük szórakozni mert baj is lehet belőle.
2012. jún. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim válasza:
71%
ne akarj démont idézni, mert a sok hülye ember ( általában mindegyik aki ext megcsinálja ) azt hiszi h majd a démon csak úgy fogja magát és megcsinálja azt amit kérsz tőle ... ravasz lények és sokkal okosabbak nálad, elhitetik veled h persze, igen ők csak segítenek neked... de közben szépen elfoglalják a kis lelkecskédet és kicsinálnak, észre sem veszed... még kör sem véd meg tőlük akármilyet is használsz mery úgyis ők irányítanak téged csak ez nem tűnuk fel az embernek ugyebár... és ha már hívtál egyet, akkor azt nem tudod kiűzni az életedből, mert behívtad és ott marad veledl ha elűzöd akk is mindíg visszatér, gyakran sokkal erőssebben mint amikyen vokt eredetileg, vagy segítséget kér.... ugyhogy sztem a saját érdekedben hagyd őket békén, hacsak nem akarsz magadnak kínkeserves, üres és rövid életet, ami általában öngyilkossággal vagy végső őrülettel párosul... ennyi
2012. jún. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
83%

Pont Démont mi?

Nehogy már ez legyen a vágyad!

2012. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
75%

Tokeletes demonidezes 1997-ben tortent, megpedig itt MO-n. A kovetkezo mondatot kell tobbszor ismetelni:


Hova tunt Damon Hill?! Hova tunt Damon Hill?!!


Az alabbi video segitseget nyujthat: http://www.youtube.com/watch?v=GpEYdb2ZNbA


A videoban szereplo Damon vegul megjelent, igy a fentebb leirt mondat tokeletesen mukodik.


Sok sikert!

2012. jún. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
45%
jovan senki se kiváncsi rá h ti mekkora szarokvagytok meg miven hiszek vagy miben nem..;) azt kérdzte h HOGY LEHET DÉMONT IDÉZNI. nem azt h HISZTEK E BENNÜK.!!! értetlenek..-.-' amugy szerintem nem ajánlatos ilynnel foglalkozni meg semmi, mertbajlesz belőle..!+
2012. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!