Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegnap megpróbáltunk hárman...

Tegnap megpróbáltunk hárman egy boszorkánykörben démont idézni (? )

Figyelt kérdés

Én nem hiszek ebben, de a barátnöim rábeszéltek és hallottunk furcsa hangokat miután ezt tettük és zajok jöttek a ház elöl, de nem mertünk kimenni.


Jaés az ujjunkból csöpögtettünk egy kis vért is... ugye ez nem köti hozzánk a démont?


2012. máj. 14. 20:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
41%

Démonok nem léteznek.

Nem vagyok szkeptikus.

2012. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
44%
Bolondok vagytok hogy olyan erőkkel játszadoztok amit nem értetek és nem fogtok fel.Ez nem játék.Főként veszélyes ha vérrel csináljátok.Még szerencse hogy nem tudjátok hogyan is kell.
2012. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap én is hallottam fura hangokat!

Először csak tompa, dallamszerű volt, és egyre közelebbről hallatszott. Azután elhalt, és hallottam, ahogy valami végigsúrolja kívülről, az utcán a ház falát (a szobánál lévő falrészt). Hihetetlen volt...

... és hihetetlen, hogy hétköznap este is a részegek az utcánkban kóvályognak, énekelgetve, és a biciklijükkel végighorzsolva más házát. :D

2012. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
89%
Majd ha nem lesztek többek lelki roncsoknál, akkor nézzetek magatokba.
2012. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu kérdés egy szkeptikus írta aki most jól szórakozik a válaszokon.
2012. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:
Még írjatok tapasztalatokat a démonokról plíz.
2012. máj. 15. 09:30
 7/71 anonim ***** válasza:
22%

MIÉRT IDÉZTETTEK DÉMONT, AZT HISZITEK, HOGY A BOSZORKÁNYKÖR MEGVÉD? Nincs tartani való egyébként is a démonoktól, én démonokkal dolgozom, és a boszorkánykör SÉRTŐ A DÉMONOK SZÁMÁRA!!! Egyébként meg semmit nem ér, valószínűleg csak angyalok jöttek el. A démonok nem rosszak, népszerű egyiptomi Istenek, csak a Biblia mocskolta be őket, ne higgyétek azt, hogy ők teljesítik a gyerekes parancsaitokat. Míg a démonok az emberiség javát szolgálják, addig az angyalok nagyon nem, és démon alakjaiban jelennek meg félrevezetve mindenkit.


ÚJJAL VÉRT CSÖPÖGTETTETEK?! a vér a legerősebb mágikus kellék, ezt használjuk beavatási szertartásnál is, ha nem is a démont, azt a gondolom NEGATÍV entitást most magatokhoz kötöttetek. A boszorkánykör meg semmit se ér, csak egy energiamegkötő, persze ezt kezdők nem tudják létrehozni.

2012. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:
Hát te kicsit elvagy szállva...
2012. máj. 16. 16:50
 9/71 anonim ***** válasza:
Nem, csak tudom az igazságot. De majd megnézhetittek magatokat, remélem a halálba kísért titeket, mert éppen az ilyen tudatlanok miatt tart itt a világ, ahol tart.
2012. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 Mónih ***** válasza:
0%

Ő van elszállva mikor ti csináljátok ezt?:DD

Kívánom hogy legyetek idegroncsok.^^

2012. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!