Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek vannak szellemek?

Szerintetek vannak szellemek?

Figyelt kérdés
Velem már törtönt olyansmi hogy begyúlt a gyertya magától veletk történt valami? hasonló eset??

2012. júl. 2. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Én elég szkeptikus voltam ezen a téren,de aztán történt valami,amit nem igazán tudtam mással magyarázni,úgyhogy azóta hiszek benne,hogy léteznek...
2012. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ilyen van :D Még valaki?????????
2012. júl. 2. 11:18
 3/14 anonim ***** válasza:
vannak
2012. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 torii válasza:
aha vannnak
2012. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekik nincs, az "idő" fogalma! Csak a tér:) És ugyan ott van ahol a fizikai tér,1 síkon mozog,de egy másikon:)
2012. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A két térrész egybe van olvadva,de csak az egyik oldalon lehetnek képesek megtestesülni:) Az őrangyalok védik meg a két "(DB)" Dimenziót "teret" egymástól! :)remélem hasznos voltam :)
2012. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
igen mert mikor kicsi voltam kb olyan 6-7 éves ak este fel ébrettem és vki a nevemet mondogatta de a szobába meg nem volta senki a többiek meg aludtak az 100%
2012. júl. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vannak.Tuddok egy eseteterröl. A hittantanarom (fura sztori)meselte,hogy kivett egy szobat alberlebe. Volt a halo es a tvszobaja. A tvszobaban neha el szokott aludni. Most is. Felalomban arra ebredt hogy valami folytogatja. Egy rossz szellem, vagy egy demon, mar nem tudom. Mar majdnem halara folytotta, es csak ugy tudott megszabadulni töle, hogy 3x kbalta hogy :Jezus. Mikor talalkozott a föberlövel, elmeselte neki, mi törtent vele, mire a nö azt mondta, hogy ott egy ember felakasztotta magat. Nahh, ott a pont! En azelött is hittem a szellemekben, de ez rasegitett egy lapattal. Szoval IGEN;VANNAK!!!
2012. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
szerintem is léteznek mert múltkor egyedöl voltam itthon és magától felkapcsolt a lámpa meg lépteket hallottam az üres házban
2012. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szerintem léteznek. Többször történt velem olyan, hogy EGY szobában laptopoztam, és egyszer csak [link] ilyen lett a monitorom, de utána pár perccel újra jobb lett.Máskor is ez volt ABBAN a szobában. Amikor telefonomon játszottam akkor is az ilyen lett a kép. Más helyen nem volt még ilyen.... Amikor ezek történtek mindig egyedül voltam abban a szobában.
2012. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!