Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Csak nekem van már ki a faxom...

Csak nekem van már ki a faxom a reptoidokkal?

Figyelt kérdés
Reptoidok így, reptoidok úgy, reptoidok emígy, reptoidok amúgy. Faxom ki van már velük. Ha annyira léteznek jöjjenek ide azt szopjanak le mert már g.ci idegesítő. Hiszek istenben, szellemekben, ufókban, démonokban stb. Kivéve ilyen fas..zopó reptoid nyomorékokba. Meg vámpírok meg ilyenekben se.

2012. júl. 3. 21:39
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
100%
xDD szerintem meg tök jó ez a reptoid dolog. Olyan aranyosak az emberek, hogy mindenfélével próbálják elfoglalni magukat, tök kreatívan kitalálnak dolgokat :DD
2012. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
26%

Hiszel istenben, szellemekben, ufókban, démonokban, de reptoidokban nem?


Te se vagy 100-as az tuti. Ugyan olyan baromság mind, csak a reptoidok legalább viccesek.

2012. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim válasza:
100%
Csak sajna ezek a lények képesek és akarnak is velünk kommunikálni anélkül, hogy mi keresnénk őket. Amm crysis 2 kicsit később jelent meg mint gyakorin a reptoid.
2012. júl. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Tudom xD csak példának mondtam.
2012. júl. 4. 07:52
 25/40 anonim ***** válasza:
Istenben hiszel és a szellemekben is? Pedig a kettő ki zárja egymást. A keresztény-zsidó vallásban nincsenek szellemek. Ha meghalsz elkerülsz a túlvilágra, a lelked csak. De olyan nincsen, hogy itt maradsz és szellemként kísértesz. A Reptoidok pedig hülyeség. Többször is írtam pucér nőt még sosem látott 40es férfiak kitalációja. Akik egésznap World of warcraftoznak és számítógépeznek. Néha (mikor szünetet tartanak a játékban) felugranak ide és írnak pár sort a reptoidokról. Ezek mint scifi mániások. gondolom valamelyik startrek részben hallottak a reptoidokról és azóta ezt nyomják. Amúgy meg a reptoidokról ha tényleg itt élnek már évezredek óta akkor is kéne legyen valami feljegyzés a régi időkből. De semmi sincsen így nem is léteznek. csak a 40es szűz férfiak fejében.
2012. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Majd hiszel bennük december 21-én, amikor a pikkelyes péniszük becsusszan az ánusznyílásodba.
2012. júl. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Amúgy én tényleg szoktam WoW-ozás után idejönni reptoid-hírekért :DDD
2012. júl. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:
Ezeket ti komolyan gondoljátok?? Sztem nincs ki mind a négy kereketek!! Hogy a f.mba léteznének ilyen lények?? NEm látott még senki, vagy aki azt mondhja h látot vagy be volt nyomva vagy csak kitalálja!! De jó társalgást a reptoidokról!!
2012. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Hjajjajajj. Látom nem értitek. Reptoidok igenis léteznek, ezt már megmagyaráztam a "Balotelli reptoid?" nevű topikban is. Bemásolom ide is.


"Reptoid vér csörgedezik benne, ez nem vitás. Buffon is reptoid, de ő tiszta vérű, azért is állítottuk rá ellenőrzés céljából erre az ifjonc reptoidszármazékra.


És hogy ne legyen nagy az arcotok, a spanyol válogatott kezdő tizenegye is reptoid. Ja nem, elnézést, Casillas nem reptoid. De őt is átcsábítottuk az oldalunkra. Erre varjatok gombot!


Mandula ezredes"


Tessék. Szerintetek hová jutottak volna a spanyolok nélkülünk? Mindenki a hihetetlen technikájukról és a fantasztikus teljesítményükről áradozott, ami NEKÜNK köszönhető. Sok kis hitetlen.


Mandula ezredes

2012. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Hírek szerint ez a nagy meleg kedvez a reptoidoknak, így lehet már az olimpián eljönnek.
2012. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!