Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Csak nekem van már ki a faxom...

Csak nekem van már ki a faxom a reptoidokkal?

Figyelt kérdés
Reptoidok így, reptoidok úgy, reptoidok emígy, reptoidok amúgy. Faxom ki van már velük. Ha annyira léteznek jöjjenek ide azt szopjanak le mert már g.ci idegesítő. Hiszek istenben, szellemekben, ufókban, démonokban stb. Kivéve ilyen fas..zopó reptoid nyomorékokba. Meg vámpírok meg ilyenekben se.

2012. júl. 3. 21:39
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Erről van szó. Gyorsúszásban és 400 m sprintfutásban aranyérmesek leszünk, ez holtbiztos.
2012. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
a faxgéped?
2012. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm ezt a pár perc önfeledt nevetést!:D
2012. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 chrishu ***** válasza:

De gyökerek vagytok! Majd december 21. én legyen nagy a szátok amikor leigázunk titeket! Haha!

A reptoidok 245345435657356345656767457. ezred vezetője

Ui.: Miután meghaltatok párosodni fogunk a tehenekkel és a sok uruk-hai gyerekünk benépesíti ezt a bolygót és mi hazamegyünk!

2012. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

nekemis:D

várom h hátha kerülne fel vmi normalis dolog de csak ezek a fszom plejadok meg reptoidok meg stb -.-

2012. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Le sz*phat az összes ilyen köcsög repto g*ci!!

Ha léteznek is akkor is hogy a jó édes k*rva anyjukba élnek ott lenn olyan k*rva melegbe?!?!Már sok ilyen sz*rságot olvastam hogy így neg úgy vannak,vannak a f*szt vannak!!!!Mandula tábornok vagy ezredes vagy ki a t*köm vagy te,te is tehetsz egy szivességet,sodord ruddá azt a k*rva flottádat és dugd fek a s*ggedbe gy*kér!!!!Annak aki meg lehurrog mert ö is egy repto p*raszt annak nyalsgem!!

2012. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

Ejnye-ejnye utolsó, hát hogy tetszik beszélni? Szégyellje magát.


A sok idegeskedés egyébként is szívinfarktushoz/agyvérzéshez vezet, úgyhogy csak óvatosan az acsarkodással. Javaslom feküdjön be a kádba pár kiló jégkocka társaságában és hűtse le magát. (Ugye látta a Tökéletes katona c. filmet? )

2012. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Hát én nemtudom hogy ti hogyvagytok vele, de én mámma még egy rektoidot sem láttam. De lehet csak én élek álom világban, mert most a vég az mostantól csak folyamatosan fog eljönni :)
2012. dec. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
25# de démonok vannak és azok is emberek a keresztény vallás szerint és attól hogy valaki hisz istenben még nem keresztény
2017. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Gondolkoztál már egy új fax vásárlásán?
2018. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!