Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon érdekelnének a vámpírok...

Nagyon érdekelnének a vámpírok, érdekel az is hogy léteznek-e? Hogy-ha léteznek, hol lehet őket megtalálni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mi van akkor, ha léteznek- komoly válaszokat várok tudományosan. Ha van olyan ember aki látott már vámpírt, vagy hallott olyan forrásokból dolgokat amikre lehet alapozni a létezésüket, azoknak a válaszát is várom...


Én egyszer láttam egy fiút, kb 17-20 év körüli lehetett, nem láttam teljesen tisztán, kb 40m-re lehetet tőlem, amikor , szinte egy pillanat alatt elfutott, olyan volt mint ha több száz Km/h-val futott volna, nem lehetett látni utána, futás közben alig láttam annyira gyórs volt.


Na szóval, ha vannak ezek a lények, akkor szeretném megtudni. Privátban is szívesen beszélgetek erről.


2012. júl. 7. 14:59
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Nem léteznek vámpírok.
2012. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Léteznek, de nem úgy ahogy a fantázia filmekben. Ennél sokkal rosszabb a helyzet. Valóban sok a hasonlóság, de nem természetfelettiek. Tudományos bizonyíték van arra, hogy elhagyott erdőben bujkálva éldegél betegen. Mert a valóság vámpírja nem más mint egy beteg ember. Valóban kívánja vért, és nagyobbnak tűnnek a fogak két oldalt, de nem azért mert varázsló lett hanem azzal történne vérhez jutás, amit általában állatokból szereznek, és így a fogak megdagadnak, szintén betegek. Ezek a beteg emberek szép lassan elhaláloznak.
2012. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz olvasni:

[link]

2012. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
86%
A vámpír legendák a porfiliás betegekből indult ki. Vannak akik valóban vért isznak, de inkább ,,perverziónak" mondanám, mint valós szükségletnek. Energia vámpírok viszont vannak. Akiknek a társaságától elfáradsz, mintha 12 órát melóztál volna.
2012. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

ismerem ezt a betegséges, mivel orvos szeretnék majd lenni.


-ne haragudjatok, nem ezekre lennék kíváncsi -hogy ilyen betegség létezik. Nem szeretnék körítéseket hallani.


Megértem azt hogy nincs esély arra , hogy léteznek.


De utána szeretnék járni úgy, hogy azt hiszem hogy léteznek. (nem tudom, értitek-e azt amit mondani akarok)


Érdekelne az a tény, hogy ezek a lények valóságosak-e vagy sem.

2012. júl. 7. 15:25
 6/39 anonim ***** válasza:
Erre nincs ilyen válasz.. Olyan, mint az I.ten vagy az ufók. Vagy elhiszed, vagy nem.
2012. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:

Szia! Én hiszek bennük, és nagyon remélem hogy egyszer találkozok majd egyel :) de ez sajnos csak kevés embernek adatik meg

(Tudományos magyarázatom nincs, egyszerűen csak úgy érzem hogy léteznek)

2012. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha vannak is vámpírok, nem itt fogsz rájuk találni. Ajánlom figyelmedbe a bűnügyi dokumentumfilmek böngészését vagy bizonyos elrabolt áldozatok beszámolóit.


Még júniusban láttam egy ilyen műsorban (ID discovery), azt hiszem, Elrabolva volt a címe, egy nőt. A zeste folyamán tűnt el a lakásából úgy, hogy a gépe az ágyán be volt kapcsolva, szétszórva a füzetei, tehát éppen tanult.

És jópár napig keresték, de csak azt autóját találták meg egy másik államban, ill. találtak róla egy videófelvételt, amin éppen besétel a boltba, ahol megtalálták a kocsiját.

Pár hónappal később egy elmegyógyintézetben találták meg, állítólag úgy bolyongott az utakon, mint egy zombi és nem is emlékezett senkire.

Pszichológus segítségével (hipnózissal is) próbálták felidézni az eltűnésének éjszakáját, viszont csak pár kép ugrott be neki. Levegőzni ment ki a kocsihoz, amikor egy ijesztő alak lopakodott mögé és miután a szemébe nézett már csak sötétség maradt. Azóta mindent fel tudott idézni, kivéve azzt az éjszakát. Én érdekesnek találtam.

2012. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Annyit tudtam leszúrni az egészben, hogy vannak akik szerint létezik, vannak akik szerint nem és vannak olyanok akik szerint létezik de csak betegségként.


-Tehát ebből nem tudtam meg , és tudom hogy kicsi rá az esély hogy teljes bizonyságot nyerjek arról hogy mi az igazság..


Teljes mértékben köszönöm a válaszaitokat, hogy nem csináltatok belőle viccet és hogy konkrét válaszokat addtatok.

2012. júl. 7. 17:34
 10/39 anonim ***** válasza:
84%
Nálam már voltak, léteznek. Elég nagy valószínűséggel azt láttál, habár lehet olyan lény volt amiről nem igen tudnak az emberek. A vámpírok nem bírnak több száz km/h-val futni, viszont ahhoz elég gyorsak hogy emberi szemmel szinte alig látni futás közbe, pont ahogy veled történt.
2012. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!