Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit tudtok az idegenek által...

Mit tudtok az idegenek által beültetett implantátumokról? Mi célt szolgálnak, hova helyezik elsősorban stb. érdekelnének.

Figyelt kérdés

Bárki hozzászólását szívesen veszem, de itt egy kis kiegészítés mielőtt elbagatellizálnátok a témát:


1998. augusztus 17-én szintén sor került egy operációra, amely azért volt különleges, mert az egész mûtétet rögzítette az NBC televíziós társaság stábja.


Az eltérítettekbõl eltávolított implantátumok vizsgálatára komoly intézmények tesznek kísérleteket, amerikai, valamint európai egyetemek és laboratóriumok kutatói próbálják elemezni a mintákat. A legtöbb implantátumnak hihetetlenül kemény, fém magja van, amelyet sötétszürke, igen erõs membrán vesz körbe. Ezt a burkot még éles szikével sem lehet felvágni. Persze nem minden beültetés egyforma. Vannak olyanok, amelyek hengeres alakúak és fehér védõburok fedi õket.


– A membránok összetétele valamiféle protein alapú szövet, amely legfõképp vér- és bõrmolekulákból áll – magyarázza dr. Leir. – Ez a burkolat felelõs azért, hogy az implantátum a testben maradjon és a szervezet ne vesse ki, mint szövetidegen anyagot. Másik feladata, hogy megelõzze a gyulladásokat az implantátum körül. Ha sikerülne modellezni ezt a szövetet, az nagy elõrelépés lenne a mi orvostudományunk számára. /Forrás:paleonasztonautika honlap/



2012. febr. 7. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet nem idegenek csinálták. Gondolom tudod mi volt az MK Ultra program, állítólag még mindig csinálják és használnak implantátumokat is a nagyobb hatásfokért és megbízhatóságért.

Link?

2012. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

> /Forrás:paleonasztonautika honlap/

Aha.

Ne olvass ilyen szemetet, mert elrohad az agyad.

2012. febr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyre több nőbe tesznek implantot. hogy hova helyezik és mi célt szolgál ?? szerintem rájössz magadtól is
2012. febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet hinni ekkora ostobaságban? Ha idegenek ültettek be valakibe valamit,akkor az NBC stábja hogyan tudta felvenni?
2012. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Itt van két hitelesebb forrás, ha így jobban tetszik nektek:


http://www.youtube.com/watch?v=xtKb6uVRRPc


[link]


de én nekem ez nem hit kérdése, hanem szeretnék többet tudni az idegenek tevékenységéről és a miértekről !!!

Most probizhatnám több soron át magyarázni az igazam, de tudom, hogy teljesen felesleges, mert aki nem élt át hasonlókat vagy nem voltak ufós-élményei esetleg csak olvasott róluk az sose fogja megérteni miért teszünk fel ilyen kérdéseket. Szóval az első hozzászólónak: nem hallottam még róla,de rákeresek. Amúgy meg miért a férfiak nem kapnak implantátumot csak nőcik ? :/

2012. febr. 7. 19:37
 6/10 anonim ***** válasza:
mert általába a nőciknek nem tetszik a mellméretük
2012. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Éedekes a téma. Ismerek valakit, akinek van ilyen. Ő is aztmondja, hogy az idegenek tették oda neki. Én azt hiszem, igaz lehet.
2012. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kimberly.Mi már ismerjük egymást,csak hogy tudd,hogy én írom a választ /akinek a párján jelek voltak/. Évekkel ezelőtt apunak a hátán a lapockája felett volt egy teljesen szabályos kör alakú valami a bőre alatt,de nagyon nem mélyen.Azt gondoltuk,zsírcsomó,de mégis olyan "más" volt,ezt így megmagyarázni nem is tudom.Aztán egyik hétvégén mondta,hogy fáj neki,meg olyan fura a háta.És 2 nap múlva nyoma sem volt a majd' egy cm átmérőjű valaminek.Ebből gondoltuk,hogy nem zsírcsomó lehetett,mert az 2 nap alatt,főleg h nem is volt olyan kicsi nem hinném,hogy fel tudott volna szívódni.De persze az is lehetett,nem látok mindenben ufót:). Amúgy ha ültetnek be,akkor szerintem azért teszik,mert meg akarnak jelölni,hogy később tudják azonosítani azokat,akikre "szükségük van".Én ilyesmire gondolok.Mert hát mi is ültetünk chipeket kutyákba,macskákba...Nekem csak az nem tiszta,hogy mért az terjedt el általánosan,hogy orrba,homloküregbe ültetnek?Sok olyat olvastam,hogy egész lehetetlen helyeken taáltak ilyen cuccokat.Amúgy attól,hogy ez a "burok" ami körülveszi az implantátumot,attól még szerintem idegen testként kéne,hogy reagáljn rá a szervezet.Nekem a cikkben csak az sántít,hogy "A legtöbb implantátumnak hihetetlenül kemény, fém magja van, amelyet sötétszürke, igen erõs membrán vesz körbe. Ezt a burkot még éles szikével sem lehet felvágni" Ha ezt a burkot még éles szikével sem lehet felvágni,akkor honnan tudják,hogy a belső mag hihetetlenül kemény" flmből van? Kicsit ellentmondásos ez szerintem!
2012. febr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat! A 2009-es ufo-kongresszuson magyarázta ezeket Dr. Roger K. Leir az USA-ban, a hitelességét annak amit mond nem tudom, de gondolom ő egy létező személy, mert több doksifilmen is fenn van.

Nos a magot láthatták sztem röntgenen is pl. onnan is tudhatják, hogy kemény a magja.

Sztem veszek néhány könyvet a témában, am nekem is az orr gyanús, de olvastam már olyat is, h végtagokba volt elhelyezve. Nekem egy időben rendszeresen orrvérzéseim voltak reggelente amit szúrós fájdalom kísért fenn a szemem mellett, de nem emlékszem semmilyen beavatkozásra ami az orr környékével kapcsolatos! Igaz egyszer voltak szabályos köralakban tűszúrás szerű nyomok az arcomon, még viccelődtek is vele, h biztos ufók voltak :/

Jah megnéztem azt a pszicho-kísérleteket, ez rám tuti nem vonatkozik, mert a hidegháború idején még nem is éltem.

Am köszönöm mégegyszer a hozzászólásokat.

2012. febr. 8. 16:01
 10/10 anonim ***** válasza:
vizsgálat
2012. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!