Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az Investigaton Discovery-n a...

Az Investigaton Discovery-n a szellemekkel foglalkozó műsorok valóban megtörtént eseteket mutatnak be, vagy ezek is csak kitaláltak?

Figyelt kérdés
Ilyen Pl. az Állati kísértetek, vagy a Szellemjárás c. műsor.

2012. júl. 8. 17:12
 1/10 anonim válasza:
67%

Nagyon hitelesnek tűnnek. Véleményem szerint lehetséges, hogy vannak ilyen jelenségek, amiket érzékenyebb emberek érzékelni is tudnak. Minden élőlénynek a földön van egy energetikai lenyomata, ami nem tűnik el a halálával (lsd. energiamegmaradás törvénye). Valószínűsíthetően ezek az energialenyomatok (fantomnak is hívják) hosszú idő elteltével is megmaradhatnak bizonyos helyeken - az okokat nem tudni. Az már csak találgatás, hogy általában az erőszakos halált halt egyedek szellemei ragadnak itt, vagy azoké, akiknek lezáratlan ügyük van, illetve akik túlságosan ragaszkodnak a földi, materiális világhoz, és nem akarnak továbblépni. Ezeket nem tudjuk, és nem is hiszem, hogy életünkben megtudjuk.

Ami viszont azokat a műszereket illeti, amivel hangokat rögzítenek a szelleműzők, szerintem totál hülyeség, ezzel csak a saját létjogosultságukat próbálják megtámogatni. Ez is egy üzlet, mint sokminden más. Miből gondolja bárki is, hogy füstölőkkel ki lehet űzni a szellemeket egy házból??? Szerintem ez is csak kamu.

2012. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ki kell valamivel tőlteni a műsoridőt és azért csinálnak ilyen filmeket mert vonza az embereket.
2012. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lilith1994 ***** válasza:
51%
igen valószínűleg igaz történet alapján készülnek... mivel van olyan része is amikor közlik hogy ők szkeptikusok voltak és történt valami....Éssss vannak olyan hülyék akik a végén azt mondják hogy mindennek ellenére még mindig azok. Úgy is hogy láttak bizonyos dolgokat..és az amerikaiak ilyenek szóval jah. És szerintem a műszerek sem baromság.
2012. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 benedek98 ***** válasza:
85%
megtörtént események valószinüleg
2012. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
igen, valódi események ezek!
2012. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm..:) Szerintem is igazak, én is hiszek a szellemekben, hogy a lélek tovább él a fizikai test halála után, elég megdöbbentő események ezek :S
2012. júl. 9. 23:38
 7/10 anonim válasza:
én is hiszek bennük ezért félek a szellemes horroroktól ( paranormal .. , 13 kísértet ) tuti hogy léteznek
2012. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
háth:Dmit is mondjak..-,-sajnos van de amit az előbb mondtál hogy a fizikai bla bla bla...az nem minden emberrel történik meg:Dam is nem muszáj ide irnod is néhány porbafingó is fog neked irni..:D beirod a google-be és ammen:)
2012. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Furcsa hogy csak "Amerikába" csinálnak ilyen müsorokat..A Magyarok körbe röhögnék a szellemeket a szkepcitizmusokkal,amelyek azzonal körbehugyoznák magukat..
2012. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Shadow087 válasza:
Én úgy vagyok az ilyen dolgokkal, hogy hiszem ha látom!!!! Amíg nem tapasztalta meg senki, addig miért feltételez olyan hülyeséget, hogy megtörtént eseményekről van szó?? Szerintem itt is csak a bevételre való szertevésről van szó, hogy minél többet keressen a csatorna a nézőkön. Mert a legtöbb embert mi fogja érdekelni? Na mi? Gu gu ug, hát persze hogy az ilyen szellemes baromságok, és a szex. :D Ennyi. :D
2013. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!