Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történik? Mit tegyek?

Mi történik? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egész azzal kezdődött hogy amikor 666 napos voltam vagyis kb 2 éves az egyik mamám aki már nem teljesen volt 100 as elvitt az nap a templomba (akkor arra a hétre volt kiengedve az elmegyógyból) és állítólag kigúnyolta istent és ugymond az ördöghöz imádkozott hogy vegyen engem magához. Ezt a paptól tudtam meg nem rég, és rendőröknek kellet elszállítani a mamámat. Kb 1 hétre rá meghalt , öngyilkos lett de vérrel felírta a falra hogy 666. Most vagyok 22 éves kb 2 hónapja kezdődtek a furcsa dolgok és azért nyomoztam így utána. Voltam már kivizsgáláson is azt mondták hogy minden rendbe, pedig nincs.Már hetek óta kb minden 2. nap bevérzik a szemem de full vér vörösre , mentem orvoshoz azt mondják hogy nem tudják adtak vmi cseppet. De ami a legérdekesebb hogy szinte mindennap a hajdani mamámmal álmodok és alvajáró lettem a szüleim szerint... Ez előtt eddig sose volt ilyen és ami még inkább érdekesebb hogy azt mondják hogy latinul beszélek álmomban pedig sose tanultam egy sót sem tudok. Azt mondják hogy mindig menni akarok valahova de ugye az ajtó zárva. Napközbe pedig van úgy hogy csak nézek a semmibe semmi gondolatom mintha nem is lennék , nem tudnák magamról és ha valaki hozzámszól akkor agresszív leszek de pár perc múlva visszjön a rendes "énem"


Mi lehet ez? Kezdek begolyózni?


2012. júl. 11. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Mamád megátkozott, ami most jön ki rajtad.

Ha normális maradsz, tiszta fejjel gondolkodsz, nem pánikolsz, hanem tudomásul veszed ezt a tényt, és küzdesz ellene, ezek a tünetek nem okozhatnak kárt benned.

Ha mégis úgy érzed, komolyabbra fordul a dolog, keress meg egy normális, leinformálható alternatív gyógyítót, leveszi rólad az átkot.

2012. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szia!Nagyon érdekes amit leírtál,mindazonáltal aggasztó is. Nos ha valóban démon szállt meg téged vagy valami hasonló, akkor mindenképpen ajánlom,hogy keresd fel Kovács-Magyar András táltost aki nagy valószínűséggel tud neked segíteni mert ő állítólag az Égiek és Isten segítségével,energiáival képes embereket gyógyítani vagy szellemeket átengedni a túlvilágra és ő valóban nem csaló.Ha rákeresel Google-ban több információt találhatsz róla!Sok sikert!
2012. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Oroszlánnal tudok egyet érteni. A félelem súlyosbítja a helyzetedet, bármi legyen is a helyzeted. Akaraterővel ellen tudsz állni a hatásoknak, persze elsősorban éber állapotodban. Amikor érzed hogy "nem is vagy", kényszerítened kell magad a gondolkodásra, elsősorban valami olyanra, ami kellemes. Így távban meg nem mondom neked mi bajod, de az akaraterő mindenképpen enyhíti a hatását. Ha elég erős vagy, meg is szűnik tőle. Másfelől ha jól veszem ki, akkor felvetted a kapcsolatot az illetékes pappal. És ha hiszel az ördögben, akkor feltételezem Istenben is. Ez a hiedelemkör a katolikus valláshoz tartozik. Ha félsz, és úgy véled segítségre van szükséged, menj el a paphoz, és kérj tőle feloldozást, vagy kérd meg hogy mondjon el érted egy szabadító imádságot. Ezt a családod is megteheti érted, mert ez az exorcizmus hívek számára fenntartott intézménye. A szabadító imádság. Meggyónhatod ezt az illető papnak is, ő tudni fogja miről beszélsz. Kovács Andráshoz pedig ne nagyon menj...láttam mit tettek dobogókővel, és ez a róla hallottaktól eltekintve is bizonyítja hogy jobb nem hozzá menni ezzel. Ha pedig vallásos vagy, mágia szóba sem jöhet esetedben.

Azért remélem nem viccnek szántad ezt, mert annak kicsit vaskos lenne.

2012. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet,hogy annyira beleélted magad,hogy már a tudatod alatt is ezzel foglalkozol?

Én nem hiszek az ilyen átkokban stb..szerintem ezt te rendezd le magadban.

Sok sikert!

2012. júl. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy átkot kaptál, vele együtt egy démont, esetleg, ártó szellemet az aurádba. Mivel 22 éves korodban kezdődött el, lehet a volt mamád mondta, hogy ekkor kezdődjön el az átok.

Szükséged van egy személyre aki, megtisztít és leveszi az átkot.

Sok sikert;)

2012. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Mit hallottál róla,mit csináltak dobogókővel?Kíváncsi vagyok.Én eddig csak jókat olvastam/láttam róla.
2012. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valóban nem Kovács András lenne a legjobb megoldás.
2012. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem hallottam arról mit csináltak dobogókővel. Láttam. Ott voltam. Amit ő és a csapata ott csinált, messze van a táltosságtól, és messze van a kereszténységtől is. Ha jársz Dobogókőn, sétálj el a Mária kegyhelytől fönt a sétálóúton a Rezső kilátóig, vagy menj le a szerkövekhez, és keress valamit ami nem illik az erdő tisztaságához. Akkor lesz sejtésed róla miről beszéltem:/

Ha Kovács András régen táltos is volt....ezt az ajándékot már eladta pénzért. Amit csinál inkább a modern ezotéria "magyarosított" változata, mintsem táltosság.

2012. júl. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Tudod ez a rémisztõ Bászmaja lesz,aki csakis gyerekkorban szállhatja meg az embert. Hamarosan leszívja az életerõdet és lefõzi szilvapálinkának.A testedbõl pedig kolbászt csinál a bauxitfõzelék mellé! Csak úgy tud az ember védekezni ellene,ha fokhagymát dug a saját orrlukába, paradicsomszósszal kenegeti a hasát,majd 666-ot forog az ember a saját tengelye körül és azt üvölti,hogy HÁLENDÁ!
2012. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én ezt nem kigúnyolásként mondom de azért menj egy pszcihológushoz vagy egy elmeorvoshoz. Én gúnyolni akarlak csak javaslom.
2012. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!