Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Drakula hogyan változott...

Drakula hogyan változott vámpírrá?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Miből gondolod vámpír volt? Ha a fikcionális karakterre gondolsz, nem tudom, mert nem olvastam a könyvet.

Ill. az egyik filmben nem foggadja be a túlvilág, ezért kell vámpírként élni.

Amúgy meg ember volt, aki kínozta az embereket.

De ha a vámpír mítoszokat vesszük, nem Drakula volt az első vámpír. Vérszívó lények már jóval előtte gyötörték az emberiséget. A mai modern világ Lilitet tartja az ősanyjuknak.

2012. júl. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*fogadja/élnie
2012. júl. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
én úgy tudom drakula egy nagyon durva ember volt, több 10 ezreket ölt meg , testükböl a vért kicsepegtette és a vértelen holt testeket szétszorva birtoka felé kirakták, és ebből is gondolták, hogy ő szívja a vérüket ki, és magdi néni gondolom elindított egy kis pletykát
2012. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előttem szólóknak igazuk van de Drakula vámpíros hírnevéhez még az is hozzátartozik hogy előszeretettel kínozta ellenfeleit (főleg a karóbahúzást kedvelte). Ez a fajta hírnév jól jött neki mivel az ellenfelei rettegtek tőle.
2012. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Engem a regénybeli Drakula érdekel.
2012. júl. 15. 11:07
 6/9 DKiller válasza:
Ez jó kérdés! A könyvet ugyan nem olvastam, de szerintem ezt az sem részletezi. Most már engem is érdekel :)
2012. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valóságban nem volt vámpír, hanem egy kegyetlen földesúr. Szinte hobbija volt a karóba húzás. Állítólag szolgai vérét is itta.


Másrészről legendák világában úgy lett vámpír, hogy lepaktált az ördöggel az örök életért és hatalomért cserébe. Feltétele az volt, hogy időnként vért kellett innia (ami az életet, erőt, frissességet szimbolizálja) a megújuláshoz.

2012. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kapasz válasza:
Szúnyogok ! Csak ő vámpír lett nem a rovar így történt !
2012. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
úgy emlékszek, hogy volt 7 kapzsi ember akik mindent akartak egy csata után ők maradtak életben az ördög magához hívatta őket, büntetés képpen amiért kapzsik voltak, emberek vérét kellett inniuk és a szégyentől nem merészkedhettek napfényre ezeknek a démonoknak az egyike volt Dracula
2012. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!