Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan váljak vámpírrá (fontos)?

Hogyan váljak vámpírrá (fontos)?

Figyelt kérdés

Hali!

Biztos valakinek furán hangzik a kérdés de komoly!

Neten írnak pár dolgot de abból nem tom megvalósítani :S

Szóval segítséget szeretnék kérni!

A családomban van energiavámpír!

De én rendesen vámpír akarok lenni! A vérivással sem lenne gond. Aki tudja azt is írja le miket kell ahhoz csinálni,ha tudtok oldalt is linkeljetek köszi!

De én nem csak a viselkedésüket akarom csinálni,

hanem átalakulni vámpírrá!Az egész életem megváltozna!Elegem van olyan uncsi az életem,csak ez segít!Max.vérfarkas esetleg de az nem annyira akarok lenni:/

Előre is köszi!


2010. nov. 29. 08:15
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
95%
Csináltass egy vámpír fogat fogdokival, aztán kezdheted is a vérszívást. Csak lehet hamar sittre vagy diliházba kerülsz. :S
2010. nov. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
95%
Menj a helyi pszihiátriai osztályra, ott tudnak neked segíteni, hogy kibontakozz sőt, ha megtetszel nekik talán ott is élhetsz életed végéig, akár mint egy vámpír..........
2010. nov. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
94%
Almodozo gyermek!Nem leteznek vampirok csak a filmekben es a legendakban,terj eszhez,ha leteznenek akkor mindjart mindjart beleutkoznel egy vampirba.
2010. nov. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
94%
Én is a pszichátriát javaslom. Ott hidd el meg fognak érteni.
2010. nov. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha olvastál volna valami normális vámppírregényt is, rég rájöttél volna, hogy HA lennének is vámpírok, egy ilyen becsvágyó, sunyi alakot csak áldozatnak tartanának. HA különleges lennél és megtetszenél valamelyiknek eléggé, akkor csinálna belőled vámpír.

De javaslom én is az orvost, meg kicsit többet tanulj, ne a tvájlájtot bámuld, és nőlj fel, ha már elmúltál 12éves és iyleneket kérdezel.

2010. nov. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 BlackSword ***** válasza:
94%
Tanulj jól, aztán irány az orvosi (szeged, vagy debrecen), szakosodj belgyógyásznak, azok reggel-este vért vesznek... Ennyi... Ha nem vámpírok lennének, szerinted élveznék???
2010. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
93%

vámpír nincs , ezek legendák vagy igazak voltak vagy nem.mai korban tuti nincs. energia vámpír meg sok van: Alekosz lassan az:D


tul sok alkonyatot nézel

2010. nov. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 Nostro the overlord ***** válasza:
93%
Ez a kérdés most komoly? Remélem majd kinövöd.
2010. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem hülye vagy. Menj pszihiáterhez, ott elküldenek a diliházba.
2010. nov. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:

de tényleg az szeretnék lenni :S

milyen jó lenne már..

2010. nov. 29. 09:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!