Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit csinálnak a kísértetek,...

Mit csinálnak a kísértetek, ha elkezdem szidni őket trágár szavakkal?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 22:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%

1. Ne hívd oket kisérteteknek! A "lelkek" kifejezést jobban szeretik

2. Ne szidd oket!!!!!!

Ez tényleg nem vicc... Nálunk voltak lelkek és ne tudd meg mit csináltak..

2009. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%
Hát,szerintem áthívják a füves barátaikat és csapnak 1 nagy bulit.... :/ én nem tenném a helyedbe lehet téges is rászoktatnak cuccra és 20-30 év mulva füvezhetsz velük örökre :/
2009. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
84%
Nézd meg a White Noise 1-2-őt (Fehér Hang 1-2) az ad majd ötleteket, hogy mit csinálhatnak.
2009. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

22:47!


Mesélj mit csináltak? Ez érdekelne.

2009. júl. 19. 22:49
 5/25 anonim válasza:
85%

Semmiképp se szidd őket! Én láttam az első White Noise-t nem tetszett annyira.

Tavaly ősszel nálunk voltak táncoló fények a falamon. Elalvás előtt láttam őket, mindig akkor mikor már mindenki aludt rajtam kívül. Nagyon megijedtem először, nem tudtam levenni róla a szemem de békésnek tűnt és pár nap múlva megszoktam. Kicsivel később eltűntek. Nem "kommunikáltunk"

22:27 mit csináltak nálatok?

2009. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%
Mit csinálnak? HÁt mészárolnak, méghozzá nagyon gyorsan és nagyon durván trancsíroznak, ahogy a csövön kifér, hús és vér borít majd mindent, úgyhogy nem ajánlom. De ha minden nap véráldozatot mutatsz be akkor még segítenek is kényelmesebben leélni az életed. Napi 5 liter vér elfogyasztásával pedig te is közéjük tartozhatsz majd.
2009. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
akik lepontozták a füves kommentem azoknak jó mulatást majd a szellemekkel,ők ezt is bántásnak veszik...
2009. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%

Elso vagyok!

Megbolondítottak minket... Ezt nem lehet elmondani, ezt át kell élni! Néha nem hagytak aludni, néha láttuk oket.. Vagyis én mindig láttam!

Az apámat az alkoholizmusba kergette, minden nap veszekedésbe torkollott csak úgy elozmények nélkul. Megszálltak minket és tonkre tettek.

Apám még a mai napig nem tud aludni, de mi már elkoltoztunk. Mikor pár hónappal ezelott, vagy egy éve beszéltem vele, azt mondta, hogy látja és hallja oket, nem tud aludni...

De még az is kozbe járult, hogy az a ház utálattal épult, és nem szeretettel. Ez nagyon sokat számít! A negatív enegria oda vonzotta oket.

A káromkodás és a trágár szavakkal szidás is rossz energiát bocsátanak ki, tehát nem szukséges pont a lelkeket szidni, elég ha megérzik a gyuloletet. Az ilyen kérdéseken meg gondolkozz el, ez nagyon nem vicces! Aki átéli mindezt, annak legalább is nem az.

Néha azt hittem, hogy elnyel az éjszaka és sosem lesz reggel!

2009. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Vajon mit csinálnának, ha arra szólítanám a kísértetet, hogy tegye boldoggá az édesanyját, mint utcalányt.
2009. júl. 19. 23:14
 10/25 anonim ***** válasza:
53%
k*rvára nem csinálnának semmit.... sőt ha írsz 1 iylen kérdést hogy " Mit csinálnának a 5 farkú, 2 fejű kutyák ha análisan ki akarnám őket elégíteni" akkor is ugyan ez lenne a válasz
2009. júl. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!