Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Menyire biztonsagos demont...

Menyire biztonsagos demont idezni egy amatornek es mik fordulhatnak elo? (ertelmes valaszokat kerek)

Figyelt kérdés
nem en akarok idezni hanem egy haverom
2012. aug. 7. 01:18
1 2
 11/18 Won ***** válasza:
52%

Nagyon nem biztonságos, főleg előkészület nélkül.

Amúgy nem vészes, de ehhez sok dologgal tisztában kell lenned. És ez csak egy töredék. A másik, hogy nagyon erős tudat kell. Amit csak rengeteg meditációval érhetsz el.

És tudni kell kezelni a váratlan helyzeteket, szóval jól fel kell készülni. Utána már könnyű dolga van az embernek.


EZÉRT EZEK HIÁNYÁBAN NEKI NE FOGJ, MERT....

2012. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Smartguy86 ***** válasza:
Csinálja nyugodtan. Amit veszíthet vele, az max pár óra elpazarolt idő. A helyében valami értelmesebbel tölteném, de ő biztos ráér :DDDD
2012. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Démont idézni? Te tévhitben élsz, hisz a démonok Istenek. Sajnos a Biblia és a kereszténység szerint alakult ki a démonokról negatív kép, mikor ők az emberiség eredeti Istenei, Sátánnal (más nevein: Enki, Éa, Melek Taus) az élen. Tehát ne idézz démont, ha idézel valószínűleg egy angyali entitás jön el, aki démonnak adja ki magát. De nyugodtan "idézetek" szerintem úgy se sikerül amatőrnek. Inkább idézetek valami hozzátartozót, aki meghalt... A démonok sose veszélyesek, ahogy az előző hozzászólok írták. Nem tudom mire alapozzátok ezt, volt tapasztalatuk démonnal már? valószínűleg angyal volt vagy valami más ártó entitás, mint mondtam a démonok Istenek.


További információ: [link]

A kereszténységről: [link]

2012. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Jaewy ***** válasza:

Hajrá ! Nyugodtan ! Teljesen biztonságos, semmi nem fog előfordulni. Rajtad a világ szeme fiam...Hála a jó istennek, nem fogsz tudni se te, "se a barátod" egyet se idézni, mert ez nem így működik. (használhatsz akármilyen internetes technikát, csak az idődet pocsékolod. Nekik másra van szükségük. ;)


[(Már elég bő, többéves tagságom után, először OFF-olok : (szóval megtehetem!)OFF : Elnézést mindenkitől, aki régebben írt üzenetet és nem tudtam válaszolni. Nagyon inaktív voltam, de ez egy csöppet talán megváltozik, a válaszokat elküldtem ! ]


Üdv. Jaewy

2012. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Zsizsik666 ***** válasza:
Ha nem is keverünk bele vallást, akkor is. Nem kell spirituális sátánistának lenned, hogy tudd: a démonok= a régi pogány istenek. A kereszténység térhódításával jelent meg az a nézet, hogy gonoszok. Ennyi.
2012. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Túlságosan elfogultan szeretitek használni ezt a démon szót. Mint mindenhol, vannak ártók és vannak segítők egy azon tőről fakadván.

Engem támadt már meg démon, tudom miről beszélek. Mindenki ontja az észt, hogy a sátánizmus így-úgy... csak azt nem tudják hogy önszántukból hogyan tanuljanak ezért fordulnak más entitásokhoz és erre a démonok nagyszerűek. Mindenki azt választ amit szeretne, de ne kérdőjelezzük már meg a másikat amikor egy megélt dologról beszél.

(furcsa az hogy tegnap este erre a kérdésre már válaszoltam de úgy látszik törölve lett.)

2012. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Won ***** válasza:
A démonok milyenségétől függően is rejthet veszélyeket.
2012. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Amit a kommentekből leszűrtem:

- a démonoknak nem kell az internetes technika, gondolom nekik nincs is előfizetésük

- eladhatod a lelked, de kérdés, hogy mennyit adnak érte, licitálni lehet rá?

2012. aug. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!