Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csináljak? Egy illető nem...

Mit csináljak? Egy illető nem szál le rollam nagyon zavar, megaláz stb.! Valami átok? Ami nem fordul vissza rám? és ami biztonságos én nem akarok neki semmi féle fájdalmat csak hogy érezzen valamit.

Figyelt kérdés
Ennek veszélyei?
2011. szept. 29. 18:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jogiútra terelés nem jut eszedbe?
2011. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 x) ***** válasza:
Inkább beszéld meg vele. Nem kell egyből átkot szórni rá. Van az ilyen problémáknak normális emberi megoldása... tudom mert 1 éve ugyan ezt csinálta velem egy srác, akkor megbeszéltem vele meg kicsit ki is akadtam, azóta is a legjobb barátom.
2011. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én egy ember vagyok, aki nagyot hibázott rólam sokminden rosszat hisznek, pedig én csak meg szeretném mutatni milyen vagyok, mert iszonyatosan félreismertek, két körülmény alapján ítélnek meg, ami nagyon bánt mert szeretem őket tiszta szívemből. Nem tudnék ártani senkinek nem ismerem az átkokat és nem is akarom megismerni. És én mindenkinek jót szeretnék, és hogy te nem akarsz semmilyen fájdalmat..... ugye ezt nem gondolod komolyan? Tudod mennyire fáj hogy menekülnek? Egy kép elől meg két körülmény elől? mejutka
2011. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Na most karmikusan az van, hogy te vonzod ezt be. Tudod, azt lehet csak megalázni, aki hagyja magát. Inkább szedd össze magad, és vágj vissza, kicsit szorítsd sarokba. Én nem átkoznék, ha nem értek hozzá, amúgy nem ő a hibás, hanem te, érted? Mármint hogy Te kapod ezt valamiért a sorstól, Terád mérte ezt. Neked kell ezt leküzdenek, ezen felülemelkednek, akkor léphetsz tovább.
2011. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
mejutka vagyok megint: nagyon "szép" lenne ha jogi útra terelnék, csakmert barátilag szeretek valakit és küzdök azért hogy önmagamért szeressen és megismerjen. Köszi láp pál hogy felhúztál.
2011. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
na jó emberek:mejutka vagyok: én nem alázok meg senkit, csak borzasztóan fáj hogy nem veszi észre szeretetemet és azt hogy jót szeretnék És nem tudom hogy a francba magyarázzam meg az embereknek hogy ne ítéljenek meg olyan helyzetet amit nem ismernek, és ne tapossanak bele az emberek lelkivilágába
2011. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 x) ***** válasza:
Egyébként ellentétes neműek vagytok ezzel a személlyel?
2011. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! fölleg az elsőt! :) am. nem értem mit írsz mejutka!
2011. szept. 29. 19:23
 9/17 anonim ***** válasza:
mejutka, miért kell mindig bejelenteni, hogy mejutka vagy?
2011. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Lol már :D Van mejutka helyettem válaszol a kérdésekre :X
2011. szept. 29. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!