Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy nem veszi észre a kormány...

Hogy nem veszi észre a kormány a beépült idegeneket?

Figyelt kérdés
Mint lehet tudni, vannak alakváltók akik beépülnek a kormány emberei közé. Hogy nem veszik észre őket? Ennyire elsajátították az emberi viselkedést. Vagy a kormány titkon szövetkezett velük?

2012. aug. 12. 10:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Vicces, ahogy gondolkodás és kritika nélkül használod az angol government szó magyar fordítását.
2012. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a kormány emberei is idegenek!! Mind földönkívüli, akik így akarják átvenni a bolygónkon a hatalmat! Ne mond ,hogy erre nem jöttél még rá!! Nézd meg Orbánt vagy Gyurcsányt! Nem sikerült tökéletesen az alakváltásuk...
2012. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Mert maga a kormány a beépülő idegen...
2012. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Won ***** válasza:
38%

"Mint lehet tudni, vannak alakváltók akik beépülnek a kormány emberei közé."-Ezt honnan is lehet tudni? Valamelyik jó filmből. Mert szerintem erre semmi valósat nem tudsz felhozni.

"Hogy nem veszi észre a kormány a beépült idegeneket?"-Ezt honnan veszed, hogy vannak ilyenek?

Kíváncsi vagyok!


Won

2012. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Én nem zárom ki a földönkivüliek létzését de az hogy a reptoidok támadnak meg Alaje tanitása meg hogy a GYIK azt jelenti hogy a reptoidok irányitják ezt az oldalt ez egy nagy baromság ezért titulállak benneteket bolondnak!
2012. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Ja és hogy az idegenek beépültek meg Obama ürlény stb.. ezek is arra utalnak hogy te egy igazi sárgaházbol jött gázkamra szökevény vagy!
2012. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én azt hittem arra van ez a kategória, hogy ezeket a dolgokat kibeszéljük, de ezek szerint tévedtem..
2012. aug. 12. 12:59
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Katika, szerintem te is egy reptoid vagy. Ellenörzid, hogy kialakult-e már allergiád a sajtra, ha igen, akkor rossz hírem vannak..
2012. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Csak éles szem kell hozzá!

A Lendvai,Rogán,Csintalan mind-mind alakváltók!

Horn Gyulának is azért kellett az a gallér,mert tönkre ment az alakváltó modulja!

2012. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%
Ugyvan te is mond a hülyeséget már igy is bolond de nem baj...
2012. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!