Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemidézés? Lehet bajunk...

Szellemidézés? Lehet bajunk belőle? Hogyan csináljuk? Plusz elmondanátok a történeteiket?

Figyelt kérdés
Öhm, igen, tudom, lerágott csont. Olvastam is itt a honlapon, de engem is érdekel. Hallottam valami tábláról, amivel lehet, meg többféle módszer van, szóval kezdő vagyok, világosítsatok fel, kösz. Ha vannak budapesti vállalkozó szellemű egyedek, összejöhetnénk idézgetni :D. Én pl anno egy ilyen pohár módszerrel megpróbáltam megidézni Petőfi Sándor szellemét úgy, hogy fogtam egy papírt, kört csináltam ceruzával és annak közepére helyeztem a pohárt lefektetve, hogy érintkezzen a kör széleivel. Majd ujjamat rátettem a pohár közepére, vagy annak szélére. Aztán az volt a dolgom még, hogy mondjam "Petőfi Sándor szelleme jelenj meg!" és ezt addig ismételni, amíg történik valami és hát nemtom valaki beszólt szobámba, nemhiszem :D, de hallottam ilyet, hogy "css-csss", hogy sss lepisszegés vagy ilyesmi :D. Lehet Petőfi Sándor itt járt :D... aznap nem is aludtam a szobámban, hanem anyukámnál aludtam :D. Még kicsi voltam :D. Szóval nem tudom ez mennyire jó szellem idézős módszer, lehet fake és nem is volt semmi, de érdekelnének a többi szakképzettebb, komolyabb lehetőségek :D. Kösz. Illetve akkor már ti is írjátok le a szellem idézéses történeteiteket, ha már én is elmeséltem :D. Kösz ezt is :DD.

2012. aug. 12. 15:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Vagy történeteiteket, lehet elírtam :D. Szóval várom az ötleteket, történeteket, mindent, amit erről a témáról tudni kell, kösz.
2012. aug. 12. 16:11
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Szia. 13 éves vagyok és most voltam 6.os nem voltam napközis és a csajokkal kaptunk az alkalomra és szellemet idéztünk egyikünknél. Már a folyamatra nem emlékszem de körbeültünk és a dédanyámról vittem egy képet, és addig néztük míg bele nem "vésődött" az agyunkba a képe és utána becsuktuk a szemünket és erősen koncentráltunk rá. egyszer csak éreztem egy jeges fuvallatot a nyakam körül, és egy karmolás lett a nyakamon amiből kicsordult pár csepp vér. A barinőmnek a hátán lett egy 5-6 centis vérfolt. ezeket csak miután megidéztük azután vettük észre h belenéztem a tükörbe és láttam a vért a nyakamon , a véreshátú barim odalépett mellém és megijedt. 5-en voltunk, és mögé is odalépett egy másik barinőm. látta h véres a háta és utána a tükörben mögöttünk volt a dédanyám, utána eltűnt. na ennyi ... :/
2012. aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Hivatásos szellemidéző vagyok, tudnod kell, hogy 1 millió emberből csak egy képes erre, akik kiválasztottak, és megfelelő családi kötelékkel rendelkeznek. Ez egy veszélyes tudományág, ne akarj beleavatkozni, ne próbálkozz!!!! Soha!! Nem véletlen, hogy nagyon kevés embernek adatik meg a képesség, és csak bizonyos dolgokra szabad használni.
2012. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyilván veszélyes, persze. Na, de, hogy csak egy ember, vagy nagyon kevés? Nevetséges. Azt is tudom, hogy a többség kamu, a módszerek többsége, de nyilván van rá egy biztos módszer. Szóval várom a történeteket és az ötletelőket, kösz a válaszokat, írjatok még.
2012. aug. 12. 19:15
 5/14 Won ***** válasza:
100%

Kezdő vagy? Akkor ne fogj bele. Persze mindenhol mondják, milyen veszélyes. Igen, ha tapasztalatlan vagy. Plusz nem ártana az energiarendszered levédeni előtte, s ilyen apróságok. Majd ha minden szükségessel tisztában vagy és bármilyen következményre megfelelően, felelősen tudsz reagálni, akkor nekifoghatsz, addig nem tanácsos. Vagyis ha nyugodt és egészséges életet szeretnél az elkövetkezőkben.


Üdv.:Won

2012. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem, kösz. Kezdő vagyok, ahogy te is az voltál. Tehát valahol el kell kezdeni.
2012. aug. 12. 23:27
 7/14 Won ***** válasza:

Igen ez jogos. :)

Először meg kell tanulni, dolgokat és csak utána szabad belevágni. Én is először megtanultam rengeteg mindent, mielőtt eszembe jutott volna. És kezdheted is egy fontos dolog megtanulásával, a türelemmel.

2012. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Won ***** válasza:
#3-as válaszolóval nem értek egyet.
2012. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja, a türelemel, persze. Akkor te miből tanultál? :D
2012. aug. 14. 00:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire unatkoztok hallgassatok zenét: http://www.youtube.com/watch?v=PAAvNmoqDq0
2012. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!