Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemidézés? Lehet bajunk...

Szellemidézés? Lehet bajunk belőle? Hogyan csináljuk? Plusz elmondanátok a történeteiket?

Figyelt kérdés
Öhm, igen, tudom, lerágott csont. Olvastam is itt a honlapon, de engem is érdekel. Hallottam valami tábláról, amivel lehet, meg többféle módszer van, szóval kezdő vagyok, világosítsatok fel, kösz. Ha vannak budapesti vállalkozó szellemű egyedek, összejöhetnénk idézgetni :D. Én pl anno egy ilyen pohár módszerrel megpróbáltam megidézni Petőfi Sándor szellemét úgy, hogy fogtam egy papírt, kört csináltam ceruzával és annak közepére helyeztem a pohárt lefektetve, hogy érintkezzen a kör széleivel. Majd ujjamat rátettem a pohár közepére, vagy annak szélére. Aztán az volt a dolgom még, hogy mondjam "Petőfi Sándor szelleme jelenj meg!" és ezt addig ismételni, amíg történik valami és hát nemtom valaki beszólt szobámba, nemhiszem :D, de hallottam ilyet, hogy "css-csss", hogy sss lepisszegés vagy ilyesmi :D. Lehet Petőfi Sándor itt járt :D... aznap nem is aludtam a szobámban, hanem anyukámnál aludtam :D. Még kicsi voltam :D. Szóval nem tudom ez mennyire jó szellem idézős módszer, lehet fake és nem is volt semmi, de érdekelnének a többi szakképzettebb, komolyabb lehetőségek :D. Kösz. Illetve akkor már ti is írjátok le a szellem idézéses történeteiteket, ha már én is elmeséltem :D. Kösz ezt is :DD.

2012. aug. 12. 15:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az nem teljesen igaz, h csak kivételesek tudnák megtenni, viszont bárki nem képes biztonságban tartani magát idézés közben... az meg, hogy el kell kezdeni.. hát nem egyedül... egyedül max az próbálkozhat,aki idézés nélkül is észleli őket... nem javaslom, hogy ilyesmibe kezdj
2012. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Igen, egyedül nem szabad belefogni! És ha sikerül is megidézni, valahogy vissza is kell küldened, és óvatosnak kell lenni nehogy valami rossz démont idézz meg ! Sok sikert!:D
2012. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Megjelent Petőfi Sándor...XDXD

Vicces gyerek vagy.:D Nem gúnyolódásból, komolyan, jófejnek tűnsz.:D

Sajnos tanácsokat nem tudok-e téren osztogatni, csak annyit!

Ady Endrét ne idézd meg, mert vérbajban halt meg.:// Véletlenül meg akar erőszakolni Téged, ha megidézed, és te is szifilises leszel.:-S

Sok sikert, haver!:D

2012. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
elmondjátok mire való ez a hülyeség?
2012. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!