Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegnap este szellem démon...

Tegnap este szellem démon volt nálam?

Figyelt kérdés

Tegnap este arra ébredtem fel hogy valami a fejem felett morog erre eléggé befosi volt,és utána vagy 1 órán át nem bírtam aludni!Amikor majdnem elaludtam valami elkezdett húzni a lábamnál fogva a térdem már kilógott az ágyról de amikor elkezdtem rúgni,megint egy mormogást halottam és egy éles hasító fájdalmat éreztem a lábamban!Na ilyenkor elővettem a kis késemet(felénk sok a betörés azért van mindig az ágyam mellett!)és amikor elkezdtem volna vágni az ágy vége felé a húzás abbamaradt.Nem volt senki otthon ezért senki sem csinálhatta!EGYEDÜL NEM FÉLEK!


21/F



2012. aug. 14. 09:52
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,hogy ahol éreztem a fájdalmat ott egy harapásféle nyom maradt!
2012. aug. 14. 09:54
 2/44 Mátyás3 ***** válasza:
Az ki van zárva, hogy beképzeled vagy , egy egér vagy vmi hasonló rágcsáló lehetett? Miért lett volna egy démon mégis ?
2012. aug. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Hát azért azt kizárnám hogy az egér húzott le,és a harapásnyom eléggé nagyobb egy egér,patkány harapásához!
2012. aug. 14. 09:59
 4/44 anonim ***** válasza:
ember vagy kutyaharapás szerű??
2012. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
keress fel médiumot vagy szelleműzőt .
2012. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
0%
Egy reptoid volt. Nyugi, csak tanulmányoztak.
2012. aug. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Ehez hasonló,de ami a lábamon van mélyebb és majdnem összeér a 2pár vége! [link]
2012. aug. 14. 10:04
 8/44 A kérdező kommentje:
Na az ilyen reptoidos baromságokat mellőzni kéne!Megnéznélek téged is a helyzetemben!Nem elég hogy elégé meg vagyok ijedve,még az ilyen 12 éves gyerek meg szórakoznak az ilyeneken!
2012. aug. 14. 10:09
 9/44 anonim ***** válasza:
0%
A reptoid nem baromság, húsvér lény, sokkal reálisabb mint a nem létező szellemek, démonok.
2012. aug. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Én nem azt állítottam hogy nincsenek földönkívüliek!Csak azt mondtam hogy tuti hogy este nem az volt!A reptoid egy kitaláció,de más földönkívüliekben hiszek!
2012. aug. 14. 10:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!