Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemek, démonok nem...

A szellemek, démonok nem riogatják a sátánista emberek?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség amit írok!?

2012. júl. 5. 15:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ez kb hülyeség:D. Pontosan mit szeretnél tudni?
2012. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Azt hogy ha egy ember sátánista akkor a természetfeletti lények nem ilyenzetik őket?Mert jóformán a gonosz oldalán vannak!Tudom vannak jó szellemek de azokat ne számítsátok bele!

NEM VAGYOK VALLÁSOS!

2012. júl. 5. 15:19
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
Kicsit furán fogalmazol,de megpróbálok válaszolni...A démonok a barátaink és mi velük dolgozunk,segitenek nekünk ha szükség van rá...és a legfontosabb,hogy tisztelettel kell velük bánni.
2012. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%

Nocsak, csak engem akartak eltenni láb alól!:D

Nekem csak negatív tapasztalataim vannak a démonokkal, ezért, az aki ellenük van, vagy nem hódol be nekik ezért csak azt bántják, ezek szerint.

De mivel a sátánistákat kérdezed, ha gyenge vagy akkor lehet bántanak, vagy ha nem úgy teszel ahogy kell:D Nem tudom mi lehet hogy lehet, egy démon nem túl biztató jelenség, ezáltal a bizalom sem lehet az alapkövük:D

2012. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
57%

Előző: valószínűleg neked angyallal van tapasztalatod, mivel angyaloknak álcázzák magukat a démonok.

Én is spirituális sátánista vagyok 8 hónapja kb, ha most elém szegeznének egy fegyvert attól se ijednék meg.


Ezeket olvasd el, hogy tisztán láss:

[link]

[link]

2012. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Előző vagyok javítanám: tehát az angyalok démonoknak adják ki magukat.
2012. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%
16:33-nak igaza van!
2012. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Affar Siey ***** válasza:

Sátáni Főpap vagyok és ahogyan azt már leírták, a démonok (az eredeti pogány Istenek) velünk vannak. Az angyalok nem adják ki magukat démonnak, hanem úgy viselkednek mint egy angyal: megpróbálnak elriasztani a többi vallástól, hogy végül Jehova markában végezd.

Ami téged riogatott az valószínűleg csak egy rosszindulatú vagy tréfás kedvében lévő szellem, mert egy angyali megszállás az esetek 80%-ában emlékezetkieséssel jár, miközben olyanokat teszel és mondasz, amiket amúgy soha.

2012. júl. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Amiket mondasz utolsó az rendben van, viszont nem hinném, hogy főpap lennél. Személyesen nevezet ki téged a Sátán Főpapnak? Mert Magyarországon én nem tudok Főpapról...
2012. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Sátáni Főpap. Tisztában vagyunk az összes Főpapunk nevével, de a tiéd idegen. Miért jó az neked, hogy Sátánista papnak állítod magad?
2012. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!