Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudnátok, a vámpírok létezését...

Tudnátok, a vámpírok létezését bizonyító, érdekes írásokat linkelni, netán könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés
Régen foglalkoztam a vámpírizmussal, de miután bejött ez a Twilightos hülyeség és nevetségessé tették a témát, többet már nem foglalkoztam vele, de most újra elkezdett érdekelni. Kíváncsi vagyok, milyen bizonyítékokat találtak azóta a létezésükre, vagy arra, hogy valaha léteztek. A profíriát és a vámpír denevért ismerem, nem azokra vagyok kíváncsi.

2012. aug. 14. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igaz hogy ez egy fórum, de hátha találok pár érdekes hozzászólást.
2012. aug. 14. 18:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, ajánlom a 6-ig oldaltól kb a 16-ig. Ott érdekes doglokat írnak "szemtanúk".
2012. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Vámpirok nem léteznek ez köztudott!
2012. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
És ezt miért 2x leírni?
2012. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*miért kell
2012. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vámpírok! Vámpírok!

Minden, amit a vérszopókról tudni kell

Markus Heitz

Kitárgyalja a vámpírok létezését, íratok és dokumentumokat figyelembe véve és megemlítve, habár a szerző nem hisz a létezésükben, érdekes egy könyv. (Van Hellsingnek is utána nézhetnél, az ismert vámpír vadászok naplói és jegyzetei sok mindent elmondanak, főleg elsődleges vagy másodlagos forrásokat keres, bár az, hogy találsz is, nem biztos.)

2012. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 chrishu ***** válasza:
Ajánlom Darren Shan 12 kötetes Vámpírkönyvek című sorozatát! Bebizonyítja, hogy vámpírok csak a mesékben vannak!
2012. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Utolsó, ugye az a vámpíros könyv nem olyan twilight szerű? Mert az nem bírom, de a vámpíros történeteket viszont szeretem.
2012. aug. 19. 18:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Bram Stoker: Drakula. Ez a legismertebb, és elég jó.
2012. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!