Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek vannak a házunkban?...

Szellemek vannak a házunkban? O. O

Figyelt kérdés

A mamám 87 éves. Mindig gyerekeket lát, egy kislányhoz, és egy kisfiúhoz beszél. Amikor bementem a szobájába, megkérdezte tőlem, hogy a fürdőszobában a kádban, nincs egy kisfiú????


A közlekedőnkben mindig félek, felkapcsolom a villanyt, mielőtt bemegyek a szobámban.


A múltkor olvastam egy szellemekről szóló könyvet, és elkezdet recsegni a járólap, mint ha valaki sétálna a szobámban.


Már volt olyan is, hogy néztem a tv-t, és ott is recsegett a járólap, mint ha valaki bejött volna a szobámba.


Még régen, éppen vacsoráztam, a szüleim aludtak, és a tv felől ilyen recsegős hangot lehetett hallani.


Szerintetek van szellem a házunkban??


(NEM HAZUDOK! EZ TÉNYLEG MEGTÖRTÉNT!)


2012. aug. 17. 12:22
1 2
 1/18 chrishu ***** válasza:

Nagymamáddal az öregség játszik.

Én is szoktam néha olya érezni, hogy recseg a járólap de akkor magamban megszólalok, hogy "mennyémáel!" és abbamarad. Képzelődsz

2012. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
háát nemis tudom.... volt olyan is, hogy kinyílott magától az ajtó... (ablakok nem voltak nyitva)
2012. aug. 17. 12:28
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nincs a házatokba semmi, csak parázol, és beképzeled ezeket.
2012. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
remélem igazatok van :D
2012. aug. 17. 12:33
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

A padló és bútorok recsegése a hőtágulás miatt van. Napközben - nyár lévén meleg van, éjszaka lehűl az idő, olyankor a melegben kitágult anyagok kissé összemennek. Ezért van a recsegés. A tv is szokott pattanni egyet, mivel melegszik használat közben.

Az, hogy ajtó, ablak kinyílik, az pedig a huzat/széllökés/rossz zár miatt van.


A mamád pedig 87 éves, a mentális képességei már igencsak hanyatlik...sajnos ennek tudható be, hogy lát/hall dolgokat. Egyik ismerősöm nagymamáját például gyógyszerrel kezelik, mert ő is képzelődött, de ő már olyan durván, hogy pl kihívta a tűzoltókat, mert úgy látta, hogy ég a lakás. Szóval az agy sajnos nagyon meg tudja tréfálni az embert, pláne idős korban... Esetleg mondhatnátok a háziorvosának, hogy képzelődik, lehet tudna rá mondani valamit.

2012. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Won ***** válasza:
Nyugi ne félj. Ezek még csak csekély jelek, hogy szellemre következtess.
2012. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Elképzelhetőnek tartom, hogy egér mászkál a házatok falában, és rágja azt. Hasonló helyzetben voltunk mi is, egér volt az a recsegés.


Apropó, a teória csak akkor érvényes, ha szilikát házatok van, mást nem hiszem, hogy ki tudna rágni.

2012. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A szellemek,ha akarnak közölni valamit akkor álmodban is kéne észleld őket!

Ha álmodtál róluk, akkor tényleg az volt :)

2012. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Elhiszem mert nekem is recseg!Sokszor a TV is kiad kattogós hangot!Ez nem azért van mert szellem van,hanem azt hogy a páratartalom ingadozik,ezért be és kitágul a fa és ezért recseg!Ilyen egyszerű!
2012. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
mamád már meghülyült ..ez az öregségtől van te meg ugye olvastad azt a könyvet így könnyebben beképzeled ezeket ..
2012. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!