Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Anyukámmal Pécsen lakok és...

Anyukámmal Pécsen lakok és azt mondta hogy érez valamit maga körül és hogy elment egyik haverjához és azt mondta szellemek vannak rajta. Valamit ami segit?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Fürödjön meg és lejönnek.
2012. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hívja fel a taps-et.
2012. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Kérje meg hogy távozzanak, ha nem, akkor kérje meg őket mit szeretnének, utána kérje őket távozásra. Ha ezek után is van ilyen akkor kérjen segítséget.:)
2012. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Mit érez maga körül? Mert az, hogy "valamit" az nem mond túl sokat. A "haverja" miből gondolja, hogy szellemek vannak "rajta"? Nem kell egyből arra gondolni... pénzért meg főleg ne "szedesse le" magáról, mert csak a pénztárcája lesz kisebb....
2012. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Smartguy86 ***** válasza:
56%

Anyád szimplán kezd bedilizni. Túl nagy a nyomás rajta. Gondolom egyedül nevel téged vagy apuka iszik és kuurvázik...


Elég érettnek tűnsz, segíts neki legalább a házimunkában, menj el dolgozni, vidd el néha moziba és kirándulni. Egyből jobban fogja magát érezni.


Az idióta szellemes barátjától meg különítsd el! Az életben nem így kell kezelni a problémákat...

2012. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
13 múltam, úgyhogy nem hiszem hogy olyan érett vagyok.
2012. aug. 7. 14:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól még segíthetsz neki.... Ahogy az előző válaszadó írta. Egyetértek vele. Én 13 évesen már mostam, takarítottam, segítettem a főzésben, bevásároltam stb.
2012. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Wilda Jósnő ***** válasza:

Ne félj,nincsen anyukádon semmiféle lény,vagy szellem.

Valószínűleg annak a hozzászólónak van igaza,aki azt írta neked,hogy talán anyukád kimerült,fáradt,sok a gondja.Ilyenkor az ember sokszor valóban arra gondol,hogy nem is az élet hozza vagy okozza a problémákat,hanem valami ismeretlen negatív energia.

Pihennie kellene,tényleg,amiben tudsz,segíts neki:))De legfőképpen nyugtasd meg,és szeresd őt:))Legyetek sokat együtt,beszélgessetek,csináljatok közös programokat,de mindig éreztesd vele,hogy nagyon szereted,és meglátod,jobban lesz:))

Nagyon aranyos tőled,hogy segíteni akarsz neki,jó lány vagy:))

Puszillak:Wilda Jósnő

2012. aug. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem lány vagyok hanem fiú.
2012. aug. 10. 18:53
 10/10 Wilda Jósnő ***** válasza:

A nemed ebben az esetben mindegy.A lényeg akkor is ugyan az..a szeretet anyukád felé..:))

De akkor a kedvedért korrigálok: jó fiú vagy:)

2012. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!