Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi van a padláson?

Mi van a padláson?

Figyelt kérdés
Tegnap este a kutyámmal voltam itthon és olyan 11-12 körül zajokat halottam a padlásról, mikor felmentem a kutyám is jött és maga előtt elkezdet ugatni és lámpa kapcsolás után(fénynél) is ugatott de én nem láttam semmit. Mi volt az??

2012. aug. 21. 13:36
1 2 3 4
 31/36 Faeper ***** válasza:
45%
Wazze! Már nem azért de a kérdező arra kíváncsi , hogy mi volt ott. Nem hülye emberek viccelődésére -.-"
2012. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
Reméle a te helyedben is,hogy nem Freddy Krueger volt ott...jó éjszakááááááát xD
2012. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Szerintem túl büdös volt a földszinten és mivel nem engedted ki az udvarra, ezért a padláson teleszívta magát friss levegővel.
2012. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
62%
Régi építésű házak padlásán szokott megjelenni a tetőjáró. Gyíkszerű vékony kb. 2 méter hosszú, éjfekete színű lény, nappal sötét zugokban rejtőzik. Éjszaka indul portyára, tűhegyes karmaival könnyedén mászkál a házfalakon, bemászik az alvók ágyába és hosszú szájszervével az emberek véréből és gerincvelejéből táplálkozik. (Magyarország mítikus lényei - vedd ki a könyvtárból)
2012. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Bator vagy, hogy ejjel a padlason elemlampaval setalgatsz. Csak infokent: pap is el tudja küldeni a szellemeket vagy ott maradt lelket.
2012. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Két szó:P-e-d-o m-a-c-i
2012. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!