Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Fontos! Mi zörög a padláson...

Fontos! Mi zörög a padláson UFO vagy szellem vagy mi? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

UFO vagy szellem? Meghalt a szomszéd néni és azóta van ez a zörgés, de se nem macska semmi nincs fenn, és nem kis zörej hanem nagyon hangos. Már úgy fél az egész család, én is sírva fakadtam a félelemtől. Ez már kb. két hete folyik, azóta mióta a szomszéd néni meghalt, és csak este 9 és hajnali 4 óra között. Nappal nem! Nappal fel szoktunk menni a padásra ma is felmentünk és nem volt ott senki és semmi. De este amikor ezek a zörgések vannak, senki nem mer felmenni mert mindenki fél.

Most azon vagyunk hogy egy bibliát nyitvahagyunk a padláson és egy fehér gyertyát fogunk meggyújtani hátha vége lesz ennek. Ha nem, a bátyám azt mondta kikell hívnunk egy szakértőt mert ez már nem állapot!

Az ablakok ajtó csukva van, nem tud bemenni semmi.

A hang pedig olyan hang amit állat nem tud csinálni. Olyan a hang, mintha 2 kilós acélgolyó esne a padlóra és gurul. Ha van valakinek hasonló élménye vagy ért ehhez az könyörgök segítsen! Légyszi ne gúnyolódjatok mert nem hülyéskedek! Én is csak akkor hittem el amikor meghallottam.


2010. nov. 29. 00:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/133 anonim ***** válasza:
70%

Hát pedig állat lesz az. Nálunk is volt ilyen, mi egy társasház tetőtéri lakásában lakunk, felettünk pedig van még egy padlás. Éjjelente ilyesmi zajok voltak, nyestre vagy macskákra gondoltunk. Persze felmentünk, lámpával, de semmit se láttunk.


Gázolajas és benzines rongyokat hagytunk szanaszét a padláson, onnantól elmúltak a zajok, nyilván ezt a szagot nem szerette állatkánk, akármi is volt az.


Szellemek nincsenek, nyugi. Reális magyarázata van mindennek. Gyertyát ne gyújtsatok a padláson, mert leég a házatok, ha felborul a gyertya.

2010. nov. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/133 A kérdező kommentje:
Annyi még h ez a hang mindíg csak kb 9 és 4 közöttt van ékkel és minden nap és mindíg ugyan az a hang! Tehát nem lehet véletlen szerű, mert mindíg minden éjjel ugyan az a hang van! Ne töröltessétek ezt mert ez igaz rohadjak el élve és kukacok marják ki a szemem vagy bármit amit akartok ha nem mondok igazat! Hogy kergessük el ezt a szellemet vagy mi ez nem tudom?!
2010. nov. 29. 01:07
 3/133 A kérdező kommentje:

ok akkor nem szellem de mi tud golyókat dobálni a padlóra amikor nincsennek golyók a padláson? A padláson rend van mert inkább padlás szoba és nem olyan padlás hogy lomos. Bútorok és asztal van fenn. Olyan mint ha 2 kilós vas vagy acél golyó esne le a földre és GURUL! Ma is volt és most is fél órája 2 szer is egymás után!

Nincs a padláson golyó ma délután is megnéztük, márpedig ez valami hatalmas golyó lehet!

Én nem hiszek a szellemekben megmondom őszintén, csak azért írok ide hátha tudtok segíteni!

2010. nov. 29. 01:12
 4/133 anonim ***** válasza:
55%
Akkor valaki ijesztget. Fel kell menni a padlásra ilyenkor jó erős lámpával. Ha többen vagytok otthon, mitől féltek? Én egyedül is felmentem ilyenkor éjjel is.
2010. nov. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/133 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy társasház? Van mellétek építve szorosan másik ház? Mert onnan is át tudnak jönni ilyen zajok.
2010. nov. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/133 A kérdező kommentje:

Ha szakembert hív a bátyám az lesz vagy 150 ezer Ft és most nincs annyi pénzünk mert tél van de muszáj lesz összekaparni! Amúgy a családba senki se hisz a szellemekben és a bátyám is mikor először hallotta azt mondta valami leesett és kész. Másodszorra hallotta akkor már nem értette mi az, és csak akkor hitte el amikor már harmadszorra hallotta meg a hangot! Nagyon félek mindíg sírok ha hallom a hangot és nem merek egyedül lenni!

Holnap felvisszük a bibliát és a gyertyát úgy helyezzük el hogy egy vas betonkeverő kádba belerakjuk. Úgy nem gyullad ki, és vastag tömény gyertyát hogy egész éjjel bírja. Ha ez sem válik be akkor marad a szakember :(

2010. nov. 29. 01:19
 7/133 anonim ***** válasza:
68%
Menjetek már fel most! Én itt vagyok, és megvárom, mit írsz. Nagyon kíváncsi lennék... de valószínűleg semmit se látnátok.
2010. nov. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/133 A kérdező kommentje:
családi krtesház és kívülről lehet csak felmenni a padlásra belülről nem
2010. nov. 29. 01:20
 9/133 anonim ***** válasza:
84%
Szüleid? Bátyád hány éves? Még nem írtad, hogy társasház, vagy önálló családi házról van szó?
2010. nov. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/133 anonim ***** válasza:
82%
Értem. Közben írtad. És van létra kívül? Tehát idegen felmehet?
2010. nov. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!