Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Olyan érzésem van mintha...

Olyan érzésem van mintha szellemek vagy valami rossz venne körül de jelenséget nem igen mutatnak max amit beképzelek vagy nem tudom, miért? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval állandóan érzem a jelenlétet...hogy nem vagyok egyedül...főleg amikor egyedül vagyok itthon és mintha nézne, figyelne valaki de semmi...sehol senki... esténként amikor egyedül gépezek lent akkor is mintha valaki figyelne...de végül semmi...egy ideig lent aludtam a kanapén.. nagy emeletes házunk van ráláttam esténként éjjel a sötét üres házunkra akkor is féltem.. egyszer arra keltem fel, hogy mintha valaki próbálná rólam lerántani a takarót. Megijedtem így inkább próbáltam elaludni. Egy ideje már felköltöztem a szobámba, ott nincsenek ilyen tapasztalataim, de régen télen nyáron rendesen fáztam mert hideg volt a sarkokban féltem meg nem mertem egyedül ott lenni..Már meg az egyetlen hely ahol szívesen vagyok egyedül. Egyszer volt még hogy éjjel a szobámból lentről mintha ajtócsapódást hallottam volna de az lehetetlen hisz nem olyan ajtóink vannak amik képesek kilincs lenyomása nélkül becsapódni...Na meg amikor inni lemegyek vagy akármiért az egész házban minden lámpát felkapcsolok mert félek amúgy lemenni aztán a szobámba is úgy szaladok be. Rettenetesen félek egyedül lenni mintha tényleg lenne velem még valaki és nem jó szándékkal. Van egy pár tv-nk de anyujé állandóan magától bekapcsolódott még akkor is ha kihúztam mára már anyu elköltözött a nagyszüleimmel lakom...De mostanában nála is ki-be kapcsol magától a tv meg mondta hogy árnyékokat is lát de nála nem félek éjjel... meg akkor se mikor egyedül vagyok. Ott jó szellem van... de itt valami megmagyarázhatatlan és rossz.. Lehet mese szerű amit írtam de igaz.

2012. aug. 23. 11:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hát nem szeretnélek még jobban megrémíszteni, de erre már nem mondanám, hogy halucinálsz... Anyudék, nagyszülődék hisznek neked? Vagy ők is tapasztalták? Bocsi, de amikor képbe jöttek a nagyszüleid elvesztettem a fonalat :)
2012. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nagyis nem fél? Milyenek pontosan az árnyak? előző vagyok
2012. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
*nagyid
2012. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
anyukám többet nem mondott csak hogy tv-je ki-be kapcsol magától és szellemet hozott tőlünk de ezt eléggé viccelődve mondta viszont az árnyékot azt nem viccelve mondta arról többet nem mondott de félni nem fél nála meg én se... itthon a családom nem hisz nekem a nagymamám nem hisz ebben szóval itthon magamra maradtam a témában..
2012. aug. 23. 11:29
 5/13 anonim válasza:
Ha úgy érzed, hogy a szellem ott van melletted, közeledben, mit érzel? Forróságot, félelmet? Nekem olyan szokott lenni, hogy mintha a gyomrom elforrósodna, így szédülök egy kicsit és "elfelejtek" levegőt venni... nagyon fura..
2012. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Nálunk voltak vagy volt egy az biztos. Egyszer amikor megkérdeztük kanalazással hogy rokon e, azt válaszolta igen. Nem csinált semmi egyebet, minthogy jelezte itt van. Zörgött ez az, ajtón kopogott, sercogott a szőnyeg (mintha lépkedtek volna felénk és megállt az ágyunknál, Tesómmal mindketten hallottuk, a kopogást is este 8 körül az ajtó felső részén, de amikor gyorsan kinéztem nem volt ott senki). Csörgött a piszkavas, dobozt lelökte valami (mivel lepottyanás előtt 1 perccel csörgött aztán esett le késve) és hasonló dolgok. De mindig érzem ha van itt valaki. Most nincsen itt senki, nyugodt vagyok este is, nem vagyok feszült nem érzek félelmet. Valami oknál fogva elment.


Nálatok valami negatívabb lehet, de hogy mivel lehetne onnét elküldeni, jó kérdés. Én még a jó szellemet is szépen megkértem távozzon, mert azért nem volt jó érzés hogy itt van valaki, akit nem látok és csörög ez az... Na de az is jó kérdés, mitől ment el.

2012. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom pontosan mit érzek.. csak félelmet... és rosszat... kényszert érzek arra hogy elmenjek innen...

Amikor megyek fel sötétbe a lépcsőn akkor olyan érzésem van mintha valaki követne és le akarna onnan rántani..


utolsó: Hát az jó hogy elment de nekem ez már 2 éve tart...nem hiszem hogy rokon mert akkor valami biztonságot kellene éreznem vagy nem tudom de biztos nem ártót...szerintem valami nagyon rossz.. de inkább így hagyom hogy féljek mint hogy bele avatkozzak és bárkinek is baja essen a házban miattam :|

2012. aug. 23. 11:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Voltál kapcsolatban okkult dolgokkal?

Mágiázás, szellemek, stb...

2012. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem... soha nem idéztem szellemet.. akartam már párszor de mindig féltem mert alapból sok rosszat érzek így nem
2012. aug. 23. 15:50
 10/13 A kérdező kommentje:
valaki segítsen :| már egyre jobban félek :|| meguntam hogy állandóan csak félek, félek, és félek...:| bárki tud valamit ajánlani az írjon privit.! köszönöm
2012. aug. 23. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!