Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek jó és rossz szellemek?

Léteznek jó és rossz szellemek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 14:00
1 2
 1/13 Lilith1994 ***** válasza:
53%
Igen
2012. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

Nem.


( tömör válasz )

2012. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Krumpli.
2012. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
JÓ és ROSSZ tág fogalom! Ha mondjuk segítséget sugalmaz,lehet,hogy jót akar,de a szellemek sugárzása káros az emberekre,ugyanakkor a rossz szellem,kihasználja a mi rosszaságunkat,és belénk költözhet,de csak öntudatlan állapotban! pl:. valaki kábítózik,esetleg szeszes ital fogyasztása esetén, berúg! Mind ezt követően, öntudatlan állapotba kerül,és nem tudja mit tesz éppen :)
2012. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként azért vannak az (ŐR) angyalok,hogy felügyeljenek rájuk,és ránk, hogy a harmónia = legyen:)
2012. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En hiszek a szellemekben.Ugy gondolom, hogy egy szellem akkor marad a földön, ha valami elinteznivaloja van, es ami miatt nem "nyugodhat bekeben". Ez lehet jo szandek(pl. valakit meg akar vedeni) de lehet rossz is (mondjuk meg akar vkit ölni, bocs, csak ez jutott eszembe ;) Szoval szerintem nem a jo es rossz a megfelelö fogalom, hanem a jo es rosszandeku.
2012. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Természetesen. Gazdagok is vannak közöttük, meg szegények is. Ott sem minden tejföl...
2012. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sipos Géza válasza:
Ajó és arossz szellrmrk Ön magunkban rejtőnek.Úgy ahogy Te érelmezed,nincsenek.
2012. júl. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kérdés fölöslegesen hosszú, annyi elég lett volna, hogy "Léteznek szellemek?" és erre az elég egyértelmű válasz az, hogy NEM.
2012. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

igen léteznek van a jó (normál szellem) és a rossz (démon)


de ha nem jót írtam akkor javítsátok mert én így tudom engem nem nagyon érdekelnek a szellemek o_o

2012. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!