Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy tudom a Succubust megidézni?

Hogy tudom a Succubust megidézni?

Figyelt kérdés
Aki nem hisz benne, vagy azzal jön, hogy veszélyes ne is írjon, mert el sem olvasom.

2012. aug. 28. 08:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem úgy tudod megidézni,ha becsukod a szemed,erősen koncentrálsz és magad elé képzeled...


...a matekkönyvedet, mielőtt elkezdődik a suli,mert ezzel értelmesebben elfoglalod magad,mint ilyen bődületes hülyeségekkel.

2012. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Succubus? Az nem valamilyen betegség, mint a Decubitus?
2012. aug. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
KIÁLLÁ! Így csinának e more.
2012. aug. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk ha én meg akarom idézni, csak kiszólok az irodámból, hogy: - Hölgyeim! - és legalább 4-5 ilyen succububus jön oda.
2012. aug. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az meg mi a rák?
2012. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%

Pedig a kérdés jogos, akár elolvasod, akár nem: Minek akarod megidézni? Ugyanis veszélyes.

Azt hiszed, elég hatalmad van ahhoz, hogy irányítsd? Vállalod-e a ezzel járó felelőséget?

Egy Succubus (egy, és nem a) nem egy lenge nő, akit hazaviszel valami szórakozóhelyről.

Ha esetleg birtokában lennék a tudásnak, miért is osztanám meg veled? Vagy bárki, aki tudja. A tudásért meg kell szenvedni, adni kell érte időt, lemondást. Ez így olyan, mintha azt kérnéd, fessem ki nálad ingyen a lakást, és vegyek neked egy új kocsit.

Ha meg is tehetném, miért tenném?

2012. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
ezt csak a warlock tudja előidézni egy soulshard-ból.
2012. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
A succubus az erotikus tartalmú álmok démonizált megtestesítője a középkori hiedelemvilágban. Gyakorlatilag azonos az éjszakai magömléssel. De tegyük fel hogy valós démon. Ez azt jelenti hogy az álomban megélt aktus közben generált szexuális energiából töltekezik. Élj önmegtartóztató életet 3 hónapig, és tuti lesz egy két ilyen álmod.
2012. aug. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

"Ha meg is tehetném, miért tenném?"

Hogyhogy miért? A gyerek kezébe is töltött pisztolyt szoktunk adni, nem? :)

2012. aug. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ja, ami nem öl meg az megnyomor...megerősít:D Edződjék csak a gyerek.
2012. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!